Widok
Wdzięczna pacjentka - ocena
Pani Kamila jest bardzo profesjonalną i wykwalifikowaną osobą. Odbyłam kilka wizyt, za każdym razem podczas wizyty panuje swobodna, miła atmosfera. Pani Kamila w szczegółowy sposób omawia plan leczenia. Wiedza Pani Kamili, która przekłada się na umiejętności jest zachwycająca. Odbywałam wizyty u różnych fizjoterapetuów - terapie nie były skuteczne, dopiero gdy trafiłam w ręce Pani Kamili odczułam ogromną ulgę i zauważyłam rezultaty w terapii. Polecam każdemu z całego serca ️