Widok

Wdzięczna pacjentka - ocena

Pani Kamila jest bardzo profesjonalną i wykwalifikowaną osobą. Odbyłam kilka wizyt, za każdym razem podczas wizyty panuje swobodna, miła atmosfera. Pani Kamila w szczegółowy sposób omawia plan leczenia. Wiedza Pani Kamili, która przekłada się na umiejętności jest zachwycająca. Odbywałam wizyty u różnych fizjoterapetuów - terapie nie były skuteczne, dopiero gdy trafiłam w ręce Pani Kamili odczułam ogromną ulgę i zauważyłam rezultaty w terapii. Polecam każdemu z całego serca ️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo miło nam to czytać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry