Widok

Wędkarstwo - gdzie w ciszy i spokoju połowić?

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Witam znacie może jakieś ciekawe łowisko komercyjne/prywatne gdzie można w ciszy i spokoju połapać rybki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
karasiowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Marchowie łapałem tylko płotki i okonki, wszystko małe, wracało do wody.

Na Kameniu (obok drugie jezioro Wysztok a.k.a Wysoka) udało mi się złowić regulaminowe szczupaki oraz okonia.

Oba łowiska PZW.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak szukacie sprawdzonego sklepu wędkarskiego online to polecam sprawdzić na stronie https://wielkaryba.pl/wedki-karpiowe, chciałam ostatnio zamówić prezent dla męża, który interesuje się wędkarstwem i brat polecił mi tę stronę, bo uważa, że tam można dostać dobre wędki karpiowe, a wiem, że mąż taką był zainteresowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jeżeli chodzi o jeziora to myślę, że warto łowić gdzieś w okolicach Kaszub, Sierakowice. Jest też bardzo fajne miejsce kilkanaście km od Łeby. jest fajne czyste jezioro, gdzie można łowić ryby ;) Nie zapomnijcie tez oczywiście o odpowiednim sprzęcie jak wędki czy popper
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie mniej ważne jest gdzie, ale kiedy! Jeżdżę zawsze na noc, bo jest najciszej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hobby

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Jak wydać własną książke (4 odpowiedzi)

Jestem w trakcie pisania, w zasadzie aktualnie już na ukończeniu. Czy macie jakieś porady jak...

System CRM w firmie (94 odpowiedzi)

Czy w swojej firmie macie jakieś systemy, które wspierają waszą działalność? Coś, co zapewnia w...

do góry