Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł B. - ocena Polecam gorąco szkołę językową "Welcome kursy językowe" przede wszystkim z...
~Paweł B.
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 30 października 2023

Adela - ocena Polecam zajęcia z języka angielskiego u p. Tomasza z uwagi na dostosowanie...
~Adela
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 października 2023

Justyna - opinia Polecam szkołę, a przede wszystkim prowadzącego Tomasza Szymańskiego. Osoba z...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 29 sierpnia 2023

Agnieszka Kałowska - opinia Na lekcjach z Panem Tomaszem Szymańskim spotykałam się przez dwa lata...
~Agnieszka Kałowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 września 2022

Aleksander - opinia Polecam zajęcia prowadzone przez p. Tomasza Szymańskiego - zarówno kurs...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 sierpnia 2022

Dagmara - opinia wątek zamknięty Z perspektywy osoby, która wielokrotnie podejmowała próby przyswojenia języka...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 marca 2022

Indywidualny kurs wątek zamknięty Uczeszczalam na kurs do Pana Tomasza Szymanskiego. Indywidualne lekcje byly...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

P o l e c a m wątek zamknięty Welcome School wybrałem po odbyciu kilku spotkań z przedstawicielami innych...
~EnglishWood
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2016

Szczerze polecam Welcome wątek zamknięty Z przyjemnością polecam naukę języka angielskiego w Welcome. Rewelacyjny...
~AK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 czerwca 2015

Marta - opinia wątek zamknięty Z całą stanowczością polecam szkołę językową. Jestem w trakcie nauki. Zajęcia...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Pupil - opinia wątek zamknięty Zgadzam się z poprzednimi komentarzami, efektywna nauka w miłej atmosferze....
~Pupil
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 czerwca 2014

Polecam! wątek zamknięty Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego prawniczego i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

Polecam! wątek zamknięty Świetne przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego prawniczego. Fachowa...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 maja 2014

Polecam wątek zamknięty Polecam serdecznie wszystkim.
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

skutecznie wątek zamknięty Polecam szkołę językową Pana Tomasza, przede wszystkim ze względu na...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 września 2013

Solidna szkoła wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług szkoły.Już po roku nauczania dostałem się do...
~Rafał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2013

Polecam z całego serca :D wątek zamknięty Profesjonalne podejście do ucznia, a także indywidualnie dostosowany program...
~Jakub
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 czerwca 2013

Polecam!!! wątek zamknięty Profesjonalne podejście,lektor wspaniały kompetentny poziom nauczania bardzo...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę tym, którzy chcą za przystępną cenę nauczyć się języka....
~Kacper
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

Polecam- ciekawie, efektywnie i szybko !!! wątek zamknięty Jestem w trakcie nauki, zajęcia prowadzone są metodą komunikacyjną w sposób...
~Kadry
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry