Super szkoła jazdy! Zdałam za pierwszym razem dzięki świetnemu instruktorowi - Wojciechowi Naklickiemu który z cierpliwością i spokojem tłumaczył każda niezrozumiała dla mnie rzecz, dzięki czemu udało mi się podejść do egzaminu i zdać go za pierwszym razem :)) serdecznie polecam !