Widok

Weronika - opinia

Nie polecam tego miejsca w Gdańsku bo już drugi raz się zawiodłam. Za pierwszym razem naleśniki były za mocno przyprawione.W moim daniu nie czułam nic innego poza goździkami. Postanowiliśmy jednak z chłopakiem wybrać się drugi raz w nadziei, że za pierwszym razem kucharz zaliczył jednorazową "wpadkę" i podwójnie przyprawił danie. Niestety- czekaliśmy z chłopakiem na jedzenie ponad 30 minut, w dodatku mój naleśnik był przesolony. To co mnie najbardziej zdenerwowało to fakt, że na paragonie fiskalnym kwota do zapłaty była 2 zł mniejsza od tej, którą ściągnęła kelnerka z mojej karty. Zamówiliśmy tylko dwa naleśniki bez żadnych dodatków ani napojów, o napiwku też nie było mowy po tak długim oczekiwaniu na jedzenie, więc czemu zapłaciłam 2 zł więcej?
Moja ocena
Manekin kategoria: Naleśnikarnie
obsługa: 1
 
menu: 3
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 2
 
3.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pani Weroniko... a to co pani nie potrafi się odezwać? Gdyby, ktoś pani naliczył 50 zł zamiast 1o to też pani by nie zareagowała? No chyba, że tak jak teraz po fakcie. Ja osobiście jestem często w tym lokalu i też nie raz płaciłam kartą i bystra osoba zauważy, że jest wybita kwota zanim się wpisze pin. Nie cofajmy się po przedszkola. Fakt czas oczekiwania czasami bywa zbyt długi, przyprawianie potraw kwestia gustu, jak dla mnie ok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie cofam się do przedszkola. Rzeczywiście nie zwróciłam uwagi na wybitą kwotę, ale to dlatego, że spieszyliśmy się na spotkanie, i tak już spóźnieni przez czekanie na posiłek. Jednak to nie oznacza od razu, że wina leży po mojej stronie bo nie jestem bystra i zapomniałam spojrzeć. Może warto byłoby się też zastanowić nad kompetencjami kelnerki, która nas obsługiwała. Moja opinia pojawiła się tu między innymi po to, żeby przyszli klienci tej restauracji zdawali sobie sprawę z niedociągnięć, jakie według mnie są w Manekinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jednak codziennie tłum gości i liczne pozytywne opinie świadczą że lokal ma swoich entuzjastów. Pani coś nie odpowiada, ja jestem zadowolona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzeczywiście nie zwróciłam uwagi na wybitą kwotę

No tak w takim stanie to NIE zalecam - ODRADZAM !!! brania jakich kolwiek kredytów.:)
(chociaż przyznam ,jak " a czasami " sie zdarza że przeglądam prase , to nie zawsze wszystko rozumiem ;) co tam jest napisane .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry