Widok

Wesele 25.08.2012r

Wybór tego hotelu na nasze wesele był jednym z najlepszych wyborów!

Jedzenie niesamowicie pyszne i pięknie podane. Tort i ciasta zamówiliśmy przez hotel co było dla nas bardzo dużym ułatwieniem (jedna rzecz do dopilnowania przez nas mniej, a ciasta ze sprawdzonego miejsca, przepyszne). Dekoracje stołu z ciastami przyciągała wzrok. Stół wiejski robił furorę. Na poprawinach pojawiły się na stołach statki z przekąskami, które wyglądały niesamowicie, a na szczycie umieszczona została dla nas specjalnie spersonalizowana flaga.
Obsługa w pełni profesjonalna. Prawie niezauważalna w poruszaniu się po sali, a talerzyki zawsze czyste. Nad wszystkim do rana czuwał pan Kazimierz, żeby wszystko było na jak najwyższym poziomie. I pani recepcjonistka, nasza czarodziejka, która gdy tylko zmierzaliśmy w jej stronę przewidywała nasze potrzeby i potrafiła wyczarować dla mnie o 5 nad ranem ładowarkę do telefonu.
Bez wahania urządzilibyśmy tam wesele jeszcze raz :)!
Na dolnej sali jednocześnie też odbywało się wesele, czego nikt z gości nie zauważył. Wieeelki plus za to.

I wielkie brawa dla wszystkich osób, które włożyły mnóstwo swojej pracy, aby wszystko było tak dopracowane! Dla nas było idealnie
Moja ocena
Hotel Gniecki kategoria: Hotele
obsługa: 6
 
wygląd i czystość: 6
 
dodatkowe usługi: 6
 
lokalizacja: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wesele 25.08.2012r (dolna sala)

Miałam wesele równocześnie w tym samym dniu co moja przedmówczyni, tyle że na dolnej sali. Tak jak już zaznaczyła organizacja obu wesel nie kolidowała w żaden sposób ze sobą nawzajem. Obsługa staneła na wysokości zadania, tym bardziej że było to wesele polsko-hiszpańskie i zależało mi by zrobić wrażenie na gościach z Hiszpanii tym bardziej że pierwszy raz odwiedzili Polskę. Moje wszelkie wątpliwości zostały rozwiane już na samym początku, gdy zauważyłam że nie muszę się o nic martwić i mogę oddać się w 100% zabawie. Goście byli zachwyceni przepysznym jedzeniem, szczególnie goście z Hiszpanii zachwalali ilość jedzenia jaka była na stołach. Furorę zrobiły również statki z owoców morza, które naprawdę polecam jako wspaniałą przekąskę jak również wybijający się element dekoracji.Dekoracja z owoców również przyciągała wzrok. Radzę również zaufać Panu Kazimierzowi jeżeli chodzi o ciasta i tort, ponieważ były bardzo dobre, a ja nie musiałam nic załatwiać na własną rękę. Ja i moja rodzina byliśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania i kontroli nad jakością i organizacją wesela Pana Kazimierza Gnieckiego wraz z małżonką, Jako dyrektor z pewnością ma dużo obowiązków, ale fakt, że doglądał czy wszystko gra, udowadnia że do każdego klienta podchodzi bardzo indywidualnie. Sala piękna, czysta, obsługa nienaganna i co bardzo chciałabym zaznaczyć- Pan dyrektor polecił mi dekoratorkę i jak się okazało najlepszą na jaką mogłam trafić- Panią Katarzynę Tkaczewską. Prosze mi uwierzyć że współpraca z Panią Kasią była istną przyjemnością. Nie naciąga na kasę, zrobiła nam przepiękną dekorację za naprawdę nieduży koszt. Dlatego polecam, by radzić się Pana Gnieckiego, bo to profesjonalista który obdarzony zaufaniem potrafi odciążyć z wielu obowiązków związanych z weselem. Całość na 6!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry