Widok

Wesele w Magnacie

Mieliśmy w Magnacie ślub 07.09.2019 i możemy polecić to miejsce. Dwór wygląda bardzo ładnie, podobnie ogród z dwoma altanami. Sala była przygotowana tak jak chcieliśmy, nie było również problemu żeby dogadać się z obsługą - od managera pana Radosława, przez kelnerki, na panie Wiesławie dodpowiedzialnym za "obejście" kończąc. Warto na etapie planowania zdać się na doświadczenie "Magnata" - np. w kwestii ilości i rodzajów napojów. Jedzenie było pyszne i chwalone przez wszystkich gości - absolutne must have to barszcz i pierogi! Dodatkowo przy opcji ze stołem wiejskim pojawił się tam smalec domowej roboty, który był chyba najsmaczniejszym smalcem jaki miałem przyjemność jeść w życiu. Jednocześnie w Dworze odbywał się drugie wesele na drugiej sali i przez chwilę zastanawialiśmy się, czy to nie będzie problemem - ale okazało się że absolutnie nie, ani muzyka nie była słyszana na naszej sali, a dzięki budowie Dworu goście nie mieszali się :) Jednym słowem polecamy - mamy świetne wspomnienia z własnego wesela :) (może komuś się przyda - ślub mieliśmy w Oliwie w sobotę ok. 15:30 i do Magnata wszyscy goście dotarli w 15/20 minut)
Moja ocena
Dwór Kaszubski MAGNAT kategoria: Pensjonaty, wille
obsługa: 6
 
wygląd i czystość: 5
 
wyposażenie: 6
 
lokalizacja: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sobotę 09 listopada 2019 roku zorganizowaliśmy w Dworze Kaszubskim Magnat potrójną jubileuszową uroczystość ślubną na około 100 osób.
Uważamy, że wszystko było na medal:
- sala
- super i bardzo smaczne jedzenie (polecamy stół wiejski)
- sprawna i świetnie reagująca na nasze prośby obsługa
- DJ polecony przez Pana Radka
- schludne i czyste pokoje
- i oczywiście samo w sobie miejsce jakim jest Dwór Kaszubski Magnat
Byliśmy w Magnacie kilkakrotnie i nigdy się nie zawiedliśmy.
Polecamy w 100%.
Zabawa była wspaniała, nasi goście to potwierdzili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry