Jak w temacie, wrażenia po moim weselu w Villa Aqua:

1. Pani Magda, która zajmuje się w hotelu weselami to super osoba-bezproblemowa, wyrozumiała i elastyczna. Zawsze pod telefonem, świetnie doradza jeżeli chodzi o menu, w dzień wesela, kiedy nie wyrobiłam się z paroma sprawami okazała się niezastąpiona. Kiedy po ślubie przyjechałam razem z gośćmi do hotelu zastaliśmy wspaniale przygotowaną salę i całą obsługę w pełnej gotowości.

2. Sala w hotelu-według mnie najlepsze rozwiązanie-w sali konferencyjnej stoły, ja akurat miałam okrągłe 5x7 osób, w restauracji przestrzeń do tańczenia i szwedzki stół, plus taras ze stolikami i parasolami. Między salą konferencyjną a restauracją szerokie drzwi cały czas otwarte, tak że siedzący widzieli tańczących, ale jednocześnie mogli swobodnie rozmawiać.

3. Jedzenie pyszne, dużo i pakują do domu, to co zostanie.

4. Kelnerzy spełniali każde moje i moich gości życzenie zanim zdążyliśmy je wypowiedzieć.

5. Cena jak na Sopot i takie warunki bardzo korzystna(w moim przypadku bardzo bogate menu+napoje niegazowane, kawa, herbata bez limitów to 200 zł za osobę), można mieć swoją wódkę, napoje gazowane, tort i ciasta. Jedyne co trzeba wziąć z hotelu to wino(ja akurat miałam 10 butelek) i 5 pokoi, które są w bezpośredniej bliskości restauracji (dwójki po 200 zł), ale na pokoje akurat zawsze są chętni. Dla młodej pary bardzo ładny pokój gratis, no i oczywiście dla wszystkich gości którzy nocowali przepyszne śniadanie.

Podsumowując, naprawdę bardzo polecam, super warunki ipełna klasa za stosunkowo rozsądne pieniądze. Polecam także mojego dj'a Adama Zawickiego.
Mam nadzieję, że moja opinia przyda się Wam w planowaniu super wesela:)