Widok

Węzeł ofiar Grudnia 70'

Na drogach Trójmiasta Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Co za kretyn budował to rondo, jeden pas do skrętu a potem 3 rozwidlenia, wystarczy że jeden matoł stanie po środku i blokuje wjazd na 2 pozostałe. Ja ostatnio jadąc wyminąłem samochód, ale przecinając niestety ciągłą linie za co mandat dostałem, niech mi ktoś wytłumaczy co za matoły to projektowały bo szkoda słów, i tak jest codziennie, korek aż za shella i tylko 3 samochody przejeżdżają !!!!! PARANOJA. Od mandatu się odwołałem, póki co nie ma odzewu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Proponuję wykupić szkolenie dodatkowe w najbliższym ośrodku nauki jazdy. Można przyjąć lub odmówić przyjęcia mandatu karnego. Jeżeli odmówiłeś, to nie kłam, że się odwołałeś. Czekaj cierpliwie na wezwanie z sądu. Przez właśnie takich matołków jak Ty dochodzi do kolizji. Nigdy nie miałem problemów na tym skrzyżowaniu, które nie jest rondem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem o co chodzi temu Panu który założył temat bo ja też tam nie miałem nigdy problemu, ale...

kto do cholery ustawił taką długość trwania zielonego przy zjeździe z ulicy Polskiej? Cholera...czasami po 2-3 zmiany trzeba tam stać, przejeżdzają po 2 samochody :/ A zmiana trwa tak długo że wentylator na chłodnicy non stop musi pracować.

Druga sprawa...widzieliście że na krzyżówce jeszcze przed węzłem a zaraz za shell stawiają światła? Teraz to będą korki!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się wjeżdżam tam autobusem i nigdy nie było problemu z pokonaniem tego skrzyżowania pan najprawdopodobniej wcześniej skręcił z pasa jadącego na wprost do centrum i przekroczył linie ciągłą za co dostał mandat Panie kierowco tak było?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
spróbujcie jechać ok 6.30. a prawo jazdy mam głąbie 29 lat i w życiu mandatu nie dostałem, wziąłem mandat żeby po sądach nie latać. Jest kilku kretynów którzy skręcają z nitki w kierunku Gdyni w stronę portu, bo nie chce im się czekać w tym korku, a już jak 2 tiry zablokują pas to już nie ma wyjścia żeby je ominąć musisz przeciąć ciągłą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry