Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jesteśmy na TAK:) wątek zamknięty Na początku nie chcieliśmy mieć kamerzysty na naszym ślubie i weselu, ale na...
~Basia i Mateusz:)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 listopada 2011

:) wątek zamknięty Można by pisać i pisać o pozytywach współpracy z Sebastianem, ale postaram...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 listopada 2011

kamerzysta godny polecenia wątek zamknięty Tyle pozytywnych opinii, ja też jedną dodam od siebie. Studioamor to nie...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2011

filmowanie studio amor wątek zamknięty Pełna obaw o filmowanie naszego wesela, po tym jak jedna z chodliwych firm...
~Kasik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

Chcecie mieć cudowny film i przepiękne zdjęcia, wybierzcie tę firmę! wątek zamknięty Serdecznie polecamy narzeczonym firmę "Magrys".Jesteśmy w pozytywnym szoku,...
~Ania i Patryk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 października 2011

filmowanie studioamor wątek zamknięty Nie wiem kto by miał tyle cierpliwości do naszych pomysłów. Pozmienialiśmy...
~Ola i Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 października 2011

filmowanie - studioamor wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić p. Sebastiana, profesjonalizm pod każdym...
~Radek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 września 2011

polecam www.studioamor.pl wątek zamknięty ... a czemu by nie, poszliśmy z narzeczonym zobaczyć co mają do zaoferowania...
~Monika i Darek
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2010

filmowanie studioamor wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego filmu, tak samo zresztą jak nasi goście...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 września 2011

POLECAM wątek zamknięty Kamerzysta odpowiedzialny, rzetelny i sumienny.
~Kamil
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lipca 2011

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Na wstępnej rozmowie wyszliśmy pod dużym wrażeniem zaprezentowanych filmów...
~Paweł
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 marca 2011

Wyjątkowy film wątek zamknięty Widziałam wiele filmów ślubnych. Film wykonany przez studio Art-Video...
~Emilia Wańke
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry