Widok

Wieczór kawalerski

Cześć. Musze się was poradzić. Chcemy zorganizować naszemu przyjacielowi jakiś nietypowy wieczór kawalerski nad morzem. Tylko nie żadne gokarty, tańce, czy inne rzeczy. Coś co zapamięta na zawsze i będzie miło wspominał. Macie może jakieś pomysły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Twój przyjaciel lubi łowić albo coś takiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeżeli chodzi o wieczór kawalerski nad morzem to ja polecam takiego jak my organizowaliśmy. cały weekend tylko w gronie kumpli, wypłynęliśmy kutrem cpt morgan na morze, złowiliśmy ryby a potem biesiada przt ognisku z rybami. kumpel mega wspomina ostatni dzień bycia kawalerem. :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

super pomysł ! Wieczór kawalerski niezapomniany :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

My wynajęliśmy apartament w Łebie(przyzwoita kasa), pływaliśmy szybką motorówką, korzystaliśmy z wyrzutni bungee, wieczorami zaliczaliśmy kluby i plaże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może wynajmijcie domek w jakiejś miejscowości? Możecie też zrobic jakieś akcje typu - znajdx koperty i wykonaj zadanie i zrobić objazdówkę :D Poza tym wiem że jest coś takiego jak donuty imprezowe - w sopocie :D
Nie wiem jak ziemia nas nosiła wczoraj... :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gokardy są fajnym pomysłem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie zorganizowali kawalerski we lwowie. Poza imprezami skoczyliśmy ze spadochronu, jeździliśmy wozem pancerny, paintball, ogólnie sporo "męskich zabaw" przygotowali. Z tego co pamiętam to jechaliśmy z biurem lwów nocą, oni to wszystko organizowali. No i dodatkowo we lwowie jest niedrogo co też jest dużym plusem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to już Wy go najlepiej znacie. Ja bym polecała gokarty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

paintball mega, a jak ma się własny, profesjonalny sprzęt (ja mam ze spy-optic), to frajda. Także akurat to niezapomniany kawalerski może być :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

Hala Gdynia, pirackie kasety z lat 80 (12 odpowiedzi)

Poszukuję kaset -> pirackich składanek, które można było zakupić pod koniec lat 80 na gdyńskiej...

Własna firma (38 odpowiedzi)

Gdzie w Trójmieście jest dobre miejsce dla prowadzenia małej firmy? Mam tu na myśli możliwość...

do góry