Widok

Wiejskie jajka, drób, miód

Mieszkańcy Banina gdzie się zaopatrujecie w w/w wyroby...Ale takie swojskie nie że sklepu
Dziękuję za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaja są na rolniczej u gospodarza.
Zdaje się, że idzie tam też ziemniaki dostać.
Miód między światłami w Rębiechowie a zjazdem na PKMkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto i gdzie idzie po ziemniaki Hahaha.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli mówicie tym gospodarzu z żółtymi szyldami na płocie chyba Pani Basia to niestety się przejechałem...kupiłem drób i niestety stara kura była, gotowala się i gotowała..jajka też ostatnio coś nie te co wcześniej moim zdaniem coś kombinują..Niby tacy fajni i wogole ale coś mi tam nie gra..może się mylę ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co do kury,możesz mieć rację. Co do jaj, to się mylisz, bo kury są na wolnym wybiegu.Niemożliwe jest by kupowali jajka np. w Biedronce, by później sprzedawać jako wiejskie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To dlaczego mają zawsze tyle ile chcesz i dla wszystkich...kur nie ma aż tak dużo...mysle że gdzieś dokupuja...miejmy nadzieję że się mylę ale nie tylko ja tak myślę..sorki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba na Rolniczej są dwa punkty (100% pewności nie mam).
1. Pierwsze gospodarstwo jadąc od Pszennej (po lewej).
2. Pierwsze gospodarstwo jadąc od Lotniczej (po prawej).

Ja kupowałem jaja w tym od Pszennej. Nie wiem, czy kury też sprzedają, ale z jajkami jest tak, że czasami nie ma i trzeba przyjechać kiedy indziej (a jak ktoś pozamawiał, to nawet nie następnego dnia).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z opisywanego przypadku to raczej ten od Lotniczej pierwszy po prawej jest opisywany.
Byłam raz tam i nie wróciłam nie z powodów asortymentu ale Państwa gadali o polityce i ksiezach A niestety to są drażliwe tematy i się ich nie porusza z osobami które nie znamy ...może mieć każdy inny pogląd...i tyle
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Chodzę z rodziną do Gdańskie Centrum Stomatologiczne(Klonowa) i kiedy tam jesteśmy zawsze raczą pacjentów tvn-em. Kiedy zwróciłam uwagę, że może lepiej by było, gdyby pani zmieniła program na inny np. muzyczny. Odp. nie tutaj się ogląda tvn. Po mojej ostatniej wizycie, już tam nikt z mojej rodziny nie pójdzie .Każdy może mieć inne poglądy, Hahaha!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

to reklama? ja z kolei chętnie wesprę biznes, gdzie właściciel lubi tvn. Znaczy, że nie lubi pisu, a to w dzisiejszych czasach, ogromna zaleta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja akurat trafiłam że nie było jajek, więc miałam pecha albo ktoś ma lepsze szczęście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedys sprawdziłam sobie zakup jajek w Baninie:
1.Przy Rolniczej pierwszy od strony Biedronki-zapytałam się Pani czy przy większej ilości może jakaś zniżka, ale tak wiecie grzecznie.A ona do mnie że jak chce taniej to mam iść do Biedronki, i zrobiła minę jakbym nie wiem co powiedziała i zrobiła się bardzo taka dziwna jakby obrażona ..podziękował, kupiłam parę i nie wróciłam. sorki co to jest, szacunku do ludzi
2.Rolnicza blisko Pszennej- Pan nie miał jajek ale zamówiłam i za 2 dni były, wszystko ok pożartował i tak ogólnie ok
3.Koleżanka znalazła na forum kontakt do Pani Iwony nie wiem czy mieszka w Baninie ogłasza się z jajkami, przywozi do domu i korzystam z jej usług od dłuższego czasu
Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ona ma każda ilość .nie zdarzyło się żeby nie było nawet jak się bierze 200szt .możliwe że ma klatki/fermę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jest na pewno sama widziałam ma ferme 53253 kury i jedzie na ilość. Ludzie co za głupoty wypisują. Aż śmieszne.Nie utarguje to obsmaruje, bo w każdym sklepie się targuje i się udaje to siedzi cicho, a jak coś popsutego ktoś kupi ze sklepu to wyrzuci i się nie przejmuje, ale jak od kogoś się kupiło to już ból d*py. Jak by co mam wodę w proszku na sprzedaż, chętni pisać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Od pani Iwony kupuję jajka już parę lat, zawsze są świeże i smaczne. Gospodarstwo ma chyba w Miszewku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy kupuje gdzie indziej i jest zadowolony.
Znam osobiście i jednych i drugich Państwa Gospodarzy. Każdy ma inne podejście do życia...
Jest tak jak w życiu nie każdy nam przypasuje, nie każdy nam będzie przyjacielem.
Jedni i drudzy mają klientów więc biznes nie upadnie.
Pozdraiwam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry