Widok

Większe balkony na osiedlu Łozy

Czy są Państwo zainteresowani znacznym powiększeniem powierzchni swoich mini balkoników.Istnieje taka możliwość.Są to tzw.balkony dostawne na słupach. Koszt inwestycji spłacany byłby z funduszu remontowego wspólnoty.Jestem mieszkańcem osiedla Łozy. Korzyści to wyższy standard i większa wartość mieszkania . Trzeba tylko się zorganizować i działać . Więcej informacji w internecie, google balkony dostawne na słupach,ja rozmawiałem z firmą Copal.mój tel.519439548
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wspaniały pomysł ,nie będę miał kompleksów ,urządze sobie mini ogródek wystawie stół i fotele ,no cóż prawie apartament
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Genialny pomysł! Jak fajnie byłoby wypić poranną kawusie na przestronnym balkonie :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomysł naprawdę świetny, moja żona zawsze marzyła o większym balkonie. Bardzo się ucieszyła jak jej o tym powiedziałem. Jestem jak najbardziej za!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie Krzysztofie,Pozdrowienia dla żony.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomysł wart rozpatrzenia. Mój były zawsze chciał mieć duży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będzie naprawdę duży,myślę że będzie Pani zadowolona.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Balkon większy ale w mieszkaniu ciemno, wątpliwa wartość zmiany - 2-3 m-ce na balkonie a jesień i zima w dodatkowo zacienionym mieszkaniu bez słońca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

to trzeba jeszcze wymienić okna na wielkopowierzchniowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A na podstawie jakich wyliczeń doświadczeń twierdzisz że będzie ciemno w mieszkaniu nie znając wielkości balkonów .. Aktualnie buduje się w miarę duże balkony żeby można się cieszyć przebywając przez 5 -6 miesięcy na pełnym zieleni balkonie a nie na namiastce balkonu gdzie co najwyżej można wyjść na papierosa i wypalić go i to w pozycji stojącej.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Brzeźno

Rezydencja Merwede (9 odpowiedzi)

Rezydencja Merwede powstaje w pierwszej linii zabudowy od plaży. Aby się na niej znaleźć,...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

do góry