zamówiłam pizze ale tragedia normalna porażka na Jadwigi są dwa lokale z jedzeniem ale oby dwa to wielkie nie porozumienie ludzie jak bierzecie się za robienie pizzy to chociaż zróbcie ją bez zakalca tym razem wole dać z 3 złote więcej i dobrze jeść niż truć psa