Widok

Wielkie dzięki Panie Arturze !!!

Polecam OSK ALDA – przede wszystkim Pana Artura.
Regulaminowe 30 godzin wyjeździłam już dawno (w innej szkole). Po niezdanym pierwszym egzaminie trzeba było dokupić trochę godzin. Kumpela poleciła mi "na douczkę" Pana Artura z OSK ALDA.Świetny człowiek (zwraca się do kursanta w sympatyczny sposób"'skarbie co robimy"). To dobry i skuteczny instruktor.Solidnie wykonuje swoją pracę. Zawsze potrafi dostosować się do kursanta pod względem czasowym- dyspozycyjny na 150 %.Aby nauczyć mnie prowadzić prawidłowo auto włożył bez wątpienia bardzo dużo pracy i serca, i cierpliwości !!. Trudno wyobrazić sobie lepszego instruktora.Gorąco go polecam.U niego naprawdę nie ma tandety.Wie czego wymagać i na co zwracać uwagę by dobrze jeździć i zdać egzamin. Wczoraj go zdałam z wynikiem pozytywnym i do tej pory nie wierzę! Chyba uwierzę jak odbiorę prawo jazdy:). Dziekuje Panie Arturze, że wierzył Pan we mnie nawet kiedy miałam gorszy dzień i nic mi nie wychodziło (jak na ostatniej jeździe)-przepraszam za zagrożenie na torach !!.Panie Arturze - wielki ukłon w Pana stronę! Jestem bardzo wdzięczna za anielska cierpliwość do złych moich nawyków – "skarbie po co te sprzęgło wpierw
Moja ocena
ALDA kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: -
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziekuje Dziekuje Dziekuje :) za opinie i WSPANIALA wspolprace !!! Ale rowniez Wielkie Gratulacje za zdany egzamin. Jesli chodzi o moj wklad w wynik to najwiecej bylo serca, ciut mniej pracy i malo bylo trzeba cierpliwosci....BARDZO LUBIE PANI podejscie do szkolenia :) A kwestia sprzegla - tak moj 'kolega' inny instruktor troszke niedopilnowal owej kwestii. Wiem ze teraz jezdzi Pani bezpiecznie i poradzi sobie na drodze. Do zobaczenia w Pani golfiku podczas wymijania Pozdrawiam Artur ALDA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skarbie co robimy'? no pełen profesjonalizm jak widać gratulacje zdanego egzaminu
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry