O Dj Greliku dowiedziałam się z internetu już rok temu. Szukałam kogoś kto będzie stanowił dobrą alternatywę dla zespołu weselnego (nie jestem osobą, która przepada za zespołami a chciałam aby goście się świetnie bawili). Opinie były bardzo dobre więc postanowiłam zaryzykować i ... absolutnie nie żałuje! Grzesiek jest niesamowicie profesjonalny. Od czego tutaj zacząć: bezproblemowe/bezszelestne zainstalowanie się na sali + idealne rozmieszczenie punktów świetlnych; niespodzianka w postaci emblematu z naszymi imionami na suficie; stały kontakt podczas wesela; branie pod uwagę wszystkich naszych sugestii + proponowanie rozwiązań, które nie przyszłyby nam do głowy - to wszystko z ogromną kulturą osobistą. Najważniejsze jednak dla mnie było to, że Grzesiek miał wszystko pod kontrolą, że mając tyle na głowie jako panna młoda (a miałam tak dużo, że uginałam się pod tym ciężarem) nie musiałam w ogóle martwić się Dj-em - Grzesiek doskonale czuł nastroje na sali, miał wszystko zaplanowane a kiedy trzeba było to improwizował zabierając z moich barków pewnie sporo niepotrzebnych problemów. Z Grelikiem pracuje się świetnie. Jeżeli się wahacie to już nie musicie :) Dziękujemy :)