Fotograf, który potrafi pokazać najlepsze drzemiące w ludziach pokłady radości w tak ważnym dniu, jakim jest ślub jest na wagę złota - wiemy to z perspektywy czasu wracając bardzo często do naszych albumów.

Dużo czasu zajęło nam zanim wybraliśmy ofertę spośród wielu w Trójmieście, jednak już od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że trafiliśmy do ludzi, z którymi będziemy mogli się porozumieć.

Wiedzieliśmy, że pragniemy zachować na zawsze klimat tego dnia i obraz tych, którzy nam w nim towarzyszyli - to było dla nas najważniejsze. Nie chcieliśmy również banalnych, pozowanych zdjęć plenerowych, które biją w oczy swoją nienaturalnością. Chcieliśmy zachować autentycznie momenty - te śmieszne i te wzruszające. To wszystko się udało.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, jak również z profesjonalnej współpracy i co jest też warte podkreślenia - życzliwej atmosfery. Jako już "doświadczone małżeństwo" chcielibyśmy polecić Foto Ars tym wszystkim, którzy myślą o uwiecznieniu tych szczególnych chwil i jeszcze nie podjęli decyzji.
Edyta i Andrzej