Widok

Wigga - opinia

Bajkoland Temat dostępny też na forum:
No nasz synek zaczyna swoją przygodę z Przedszkolem Bajkoland,a le jestem dobrej myśli kuzynka tu córkę już 2 rok ma. Zadowolone bardzo
Moja ocena
opieka: 6

zajęcia dodatkowe: 6

wyposażenie: 6

przystępność cen: 6

ocena ogólna: 6

6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

My tam uczęszczamy od zeszłego roku, córeczce sie podoba i widzimy ogromne postępy w jej zachowaniu. Myślę że u was też sie sprawdzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jestem ciekawa jak będzie u nas mała poszła od września póki co bardzo sie cieszy kiedy idziemy do dzieci , te zajęcia z języka tez chwali mówi że się na nich bawią i powtarzają słówka :) Myślę że to odpowiednie miejsce dla mojej gwiazdeczki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo mi się podoba to przedszkole . Synek wile się uczy kazdego dnia i widzę spore postępy w zachowaniu

My zapisaliśmy dzieci do Anglojęzyczne Przedszkole Bajkoland w Gdańsk na na Jabłoniowej. Dzieci chodzą bardzo chętnie i ładnie zaczęły mówić po angielsku . Jesteśmy bardzo zadowoleni

Właśnie takiego przedszkola szukamy , chciałam córeczki zapisać od września do tego przedszkola słyszałam o nim bardzo dobre opinie

jest cudne , dzieciaki maja duzo ciekawych zajec, ciagle nabywaja jakies nowe umiejetnosci, ja jestem zachwycona ze córke tam posłałam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nasze szkraby również z chęcią chodzą do przedszkola, lubią swoją panią i kolegów

Mieszkamy tu już jakiś czas zapisałam dzieci do przedszkola Bajkoland i na szczęście się dostały . Chodzą chętnie nie ma problemu z jedzeniem lub z jakimś buntem lubią swoje panie i co ciekawsze wszystkie zajęcia . Polecam wszystkim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

My tez tam syna zapisalismy, według mnie przedszkole rewelacja. widac, ze malemu bardzo sie podoba

Nasze bliźniaki bardzo ładnie się rozwijają i poprawiło się nawet ich zachowanie odkąd uczęszczają do przedszkola. Dobrze że jest nauka języka bo od razu widać nawet w mowie różnice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

My sie wybieramy do tego przedszkola w tym roku mam nadzieje że ta pandemia się skończy i córeczka będzie mogła spokojnie chodzić i się bawić z innymi dziećmi a przy tym rozwijać naukę języka angielskiego .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Nauka

kurs OPIEKUNKA DZIECIĘCA (4 odpowiedzi)

Witam! czy ktoś wie może gdzie może odbywać się taki kurs/szkolenie?Chodzi o kurs /szkolenie...

Szkoła Policealna (6 odpowiedzi)

Jaka szkołę polecacie chce zacząć od września na technik informatyk

dobry instruktor do nauki jazdy! (27 odpowiedzi)

Poszukuje sprawdzonego,doswiadczonego instruktora do nauki jazdy samochodem.Moze znacie kogos z...

do góry