Widok

Wigga - opinia

No nasz synek zaczyna swoją przygodę z Przedszkolem Bajkoland,a le jestem dobrej myśli kuzynka tu córkę już 2 rok ma. Zadowolone bardzo
Moja ocena
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

My tam uczęszczamy od zeszłego roku, córeczce sie podoba i widzimy ogromne postępy w jej zachowaniu. Myślę że u was też sie sprawdzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jestem ciekawa jak będzie u nas mała poszła od września póki co bardzo sie cieszy kiedy idziemy do dzieci , te zajęcia z języka tez chwali mówi że się na nich bawią i powtarzają słówka :) Myślę że to odpowiednie miejsce dla mojej gwiazdeczki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo mi się podoba to przedszkole . Synek wile się uczy kazdego dnia i widzę spore postępy w zachowaniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

My zapisaliśmy dzieci do Anglojęzyczne Przedszkole Bajkoland w Gdańsk na na Jabłoniowej. Dzieci chodzą bardzo chętnie i ładnie zaczęły mówić po angielsku . Jesteśmy bardzo zadowoleni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Właśnie takiego przedszkola szukamy , chciałam córeczki zapisać od września do tego przedszkola słyszałam o nim bardzo dobre opinie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

jest cudne , dzieciaki maja duzo ciekawych zajec, ciagle nabywaja jakies nowe umiejetnosci, ja jestem zachwycona ze córke tam posłałam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nasze szkraby również z chęcią chodzą do przedszkola, lubią swoją panią i kolegów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mieszkamy tu już jakiś czas zapisałam dzieci do przedszkola Bajkoland i na szczęście się dostały . Chodzą chętnie nie ma problemu z jedzeniem lub z jakimś buntem lubią swoje panie i co ciekawsze wszystkie zajęcia . Polecam wszystkim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

My tez tam syna zapisalismy, według mnie przedszkole rewelacja. widac, ze malemu bardzo sie podoba
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nasze bliźniaki bardzo ładnie się rozwijają i poprawiło się nawet ich zachowanie odkąd uczęszczają do przedszkola. Dobrze że jest nauka języka bo od razu widać nawet w mowie różnice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

My sie wybieramy do tego przedszkola w tym roku mam nadzieje że ta pandemia się skończy i córeczka będzie mogła spokojnie chodzić i się bawić z innymi dziećmi a przy tym rozwijać naukę języka angielskiego .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Syn co prawda idzie od września do pierwszej klasy i wszystko się zmieni ale do tej pory nie mogłam narzekać na przedszkole, zawsze o wszystkim mnie informowano na bieżąco a i Bartuś jest bardzo radosny idąc do przedszkola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry