Widok

Wikingowie. Musical nieletni

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Wikingowie. Musical nieletni.
Teatr Komedii Valldal Wikingowie. Musical nieletni Szymon Jachimek Daleka Północ. Niewielka wioska wikingów zamieszkana przez same... dzieci. Ich rodzice wiele lat temu wypłynęli w poszukiwaniu szczęścia i dobrobytu. Nieletni mieszkańcy doskonale sami sobie radzą, jednak pewnego dnia dochodzi do dramatu. Nie mogąc dłużej czekać na powrót dorosłych, organizują pełną niebezpieczeństw wyprawę ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ładny plakat!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super!

Zapowiada się super! Zaraz rezerwuję bilety
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ten spektakl nadaje się dla dzieci?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

To spektakl dla dzieci:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak najbardziej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda, że tylko dwa spektakle o 18

biletów już brak. Jest szansa na dalsze spektakle?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spektakle

Polecam śledzić profil na FB "Teatr Komedii Valldal" - jeśli nie teraz, to na pewno coś po wakacjach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

odstąpię dwa bilety na 18.00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepiękne przestawienie!

Przepiękne przedstawienie! Dobrana muzyka, świetne charakteryzacje i świetni aktorzy. Kiesy będą kolejne spektakle?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gratulacje!!! Wikingowie rządzą!!!

Wikingowie to ogromny, zasłużony sukces, polecam każdemu, reżyser stworzył mądrą historię w świecie jak z baśni, gratuluję wszystkim - młodym aktorom i całej ekipie, wspaniała robota, tak trzymać!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacja

Byłam z córką we wtorek na przedstawieniu. Wyszłyśmy zachwycone. Muzyka , gra świateł,prosta scenografia, dziecięcy aktorzy, którzy grali, jak dorośli. Spektakl, jak ktoś napisał wyżej,o wartościach, które są niezmienne od tysięcy lat...Po prostu prawdziwy Teatr! Polecam wszystkim! Na pewno wyjdziecie niezawiedzeni :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie dla dzieci i doroslych

Byliśmy całą rodziną już dwa razy. Piękny spektakl z fantastyczną muzyką i niesamowitymi młodymi aktorami. Moje dzieci płyty z Wikingów słuchają na codzień. Kto nie był to warto się wybrać. Muzycznie to alternatywa dla Teatru Muzycznego.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warto

Fajny klimat, "mroczne" światła, scenografia, makijaże - co potwierdzają zdjęcia. Świetna gra aktorów, sympatyczne trole.

W dodatku ostatecznie okazuje się, że spektakl z poważnym i życiowym przesłaniem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Genialny

Tak genialnego musicalu dla dzieci jeszcze nie widziałem. Rewelacyjni mlodzi aktorzy, choreografia, scenografia.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pod wrazeniem

Kochani jesteście wspaniali, bardzo utalentowani iz wielką pasją i to się czuje oglądając Was. Zakochałam się w Wikingach , mój syn również. Brawo Brawo Brawo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piękne widowisko - Wikingowie

Jestem zachwycona , młodzi ludzie rewelacyjni , piękny wokal, taniec , ruch sceniczny, przedstawienie z przesłaniem , Trole były przezabawne, polecam spektakl dla każdej grupy wiekowej, była świetna zabawa i super atmosfera , moje gratulacje i wielki szacunek dla młodych aktorów oraz całej ekipy zaangażowanej w realizacje genialnego przedsięwzięcia !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Flaga LGBT na minus

Spektakl spoko. Ale na koniec ta flaga ... Słabe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry