Widok

Wiktor - opinia

Po wizycie odniosłem wrażenie że to jest jakiś wałek.
Facet rząda na dzień dobry ponad 2 tys informując że to za cały proces leczenia składający się z kilkunastu spotkań.Ilu,nie wiadomo?....12stu...18stu..? Płacisz z góry i nie wiesz tak naprawdę za co i za ile spotkań.Pan "doktor" sam stwiedzi kiedy Cię przestało boleć i zakończy leczenie.
To jest jakiś cyrk.
Wizyta bez paragonu tak apropo... skarbówka miałaby co posprawdzać.
A najlepsza jest ta prezentacja dorobku z R w kółku czyli "zastrzeżone".Miejsce wykonania jego własny gabinet,ciekawe kto nadzorował te badania?No i czy rzeczywiście jest to dzieło opatentowane?!
Ja osobiście nie polecam bo nie lubię płacić za coś z góry.Odwiedziłem kilku innych rehabilitantów i nikt mi nie wierzył w tę historię...a jednak się zdarzyła.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Od razu widać ze opinia jest dziełem zazdrosnej konkurencji.
Tak, płaci się za wyleczenie konkretnego urazu cennik jest na stronie pomorskirehabilitant.pl
i leczymy pacjenta aż do osiągniecia rezultatu przy silnych przepuklinach czasami jest to 10 a czasami 12 wizyt; i właśnie nasi pacjenci wiedza za co płacą za wyleczenie konkretnego urazu a nie za ilość wizyt jak w innych palcówkach :)
Tak samo jak diagnozujemy pacjenta na początku leczenia tak samo w trakcie i na końcu więc wiemy kiedy jest "wyleczenie" co pokrywa się z całkowitym usunięciem dolegliwości bólowych.
Tak, system leczenia jest opatentowany schemat Rosadziskiego® , dla tego konkurencja nie może skorzystać z naszej wiedzy
I Tak , pacjent dający ta opinie musiał odwiedzić jeszcze kilku innych rehabilitantów jak sam wskazuje pewnie bez efektu terapeutycznego bo tylko my jesteśmy w stanie zaleczyć silne urazy kręgosłupa bez operacji :) a Pacjent dając tą opinie pozbawił się jedynej możliwości leczenia ... i pewnie tam wiedział za co płaci za "wizytę" a czy była skuteczna to już nie ma znaczenia... dla tego pacjenta...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry