To moja wymarzona rakieta i chciałbym opracować precyzyjną grę na całym korcie. Jednak nie sądzę, żebym mógł teraz czerpać z tego korzyści, ponieważ moja technika, zamach, siła i praca nóg nie są wystarczająco rozwinięte, chociaż szybko się poprawiam. Jeśli ktoś ma radę, czy powinienem grać Pro Staff (315g) od teraz tylko wtedy, gdy chciałbym w końcu grać, czy powinienem kupić rakietę stepping stone (jak Blade), czy dobrą rakietę dla prawie wszystkich (jak Pure Drive), aby najpierw rozwinąć moją grę, daj mi znać.

Ci, którzy kupowali rakiety przez ostatnie kilka lat, czy sądzicie, że Pro Staff 97v13 będzie się pojawiał w sklepach i na oficjalnej stronie Wilsona teraz, gdy v14 jest już dostępny? Chciałbym go kupić po 4-6 miesiącach i zdecydowanie nie podoba mi się wygląd v14. (Rozumiem, że wygląd nie powinien mieć znaczenia, ale lubię grać piękną rakietą.)

Szczegóły: Półzachodni chwyt, 181 cm (5'11), średnia do ponadprzeciętnej siły dorosłego mężczyzny. Graj cztery razy w tygodniu, zacząłem dwa miesiące temu, obecnie wypożyczony od kuzyna Pure Drive.