Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Z całą odpowiedzialnością polecę każdemu doradztwo kredytowe ze strony Pana Daniela Banasia. Dla mnie szukanie mieszkania i kredytu hipotecznego, liczenie zdolności kredytowej wszystko to wiązało się z ogromnym stresem i odpowiedzialnością. W przypadku tego specjalisty, poczułam się wreszcie spokojniejsza, ponieważ, to on łączył w sobie spokój i merytoryczność. Nie było ,,hura optymizmu,, i nie było też ,,nie da się zrobić,, w tym przypadku wszystko było odpowiednio wyważone. Otrzymałam wyjaśnienia w każdym temacie związanym z ofertami banków i zasadami udzielania kredytów, nie było mi głupio pytać się o coś o co już pytałam. Komunikacja sprawna i szybka.. Od marca przy poszukiwaniach nieruchomości, miałam kontakt z innymi doradcami w zakresie kredytów hipotecznych, bywało różnie w relacjach i przepływie informacji. Miałam szczęście że wreszcie trafiłam na Pana Daniela. Jeżeli będę szukać pomocy w sprawie kredytu na pewno do niego wrócę, bez względu na to czy będzie to nieruchomość na północy czy południu Polski. Pozdrawiam serdecznie.