Widok

Wita Stworza stoi od Wrzeszcza do parku


więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A obok przebiega linia kolejowa

SKM śmiga jak szalona. Auta są dobre, ale na wioskach. W mieście to udręka
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 28

Za to można sobie uszczknąć nieco kustosza w doborowym towarzystwie, przedział rowerowy zapraszamy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Oraz nie wiesz czy w ogóle przyjedzie

A jak przyjedzie możesz się nie zmieścić...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziś jechałem nie było problemu.

Stać w korkach i nie marudzić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rzeczywiście. Ile razy w ciągu roku skm ma awarie, że nie przyjeżdza na czas?

I nawet jeśli, to ile razy trafiasz akurat na awarie skm? No właśnie.
Jezdziłem 10 lat ostatnie regularnie do pracy skm z Gda do Gdy, w te i z powrotem.
Może statystycznie jeden raz na rok (choć bardziej raz na 2 lata ) zdarzyło się, że była awaria i skm nie przyjechała ale to na ogół przez warunki pogodowe. Śnieg, ulewa, mróz itp. Wiem, że trochę częściej zdarzają się awarie. Ale nie oznacza to, że akurat na każdą awarie trafiamy. Przecież nikt chyba nie jezdzi skm 10 razy na dobę. Bardziej 2 statystycznie. Zwykle takie przestoje są np. 2h, w których akurat już jesteśmy w pracy albo po pracy czy szkole itp. I nas nie dotyczy. SKM najpewniejszy transport w 3city.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie tylko prywatne samochody jeżdżą

To jedź nią z zaopatrzeniem do sklepów
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jo,jo

Właśnie widać, korek z samych dostawczakow.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

No jeżdżę, jeżdżę.

I szlag człowieka trafia na widok tych tysięcy osobówek oblepiających każdy metr kwadratowy dróg i poboczy. Te trzy miejsca parkingowe "dla dostaw" w całej metropolii też jest zawsze zawalone osobówkami bo przecież żaden kierowca nie przepuści wolnemu miejscu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja mieszkam w mieście i udręką byłoby poruszanie się bez samochodu. Owszem gdym mógł dojechać do węzła przesiadkowego koło skm i pojechać nią dalej to zrobiłbym to z pewnością! Szkoda że nie istnieją, albo nie mamy bardziej rozwiniętej sieci kolejowej i połączeń "w poprzek" trójmiasta. Obecnie dojazd komunikacją do skm plus jazda skm to nadal czas o wiele dłuższy niż dojazd samochodem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak, bo wszyscy mieszkańcy mieszkają przy skm...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry