Witam mam do oddania ladowarke do LG ,
kabel usb do sony ericssona,
sluchawki do sony ericssona ,
ladowarke do nokii z cienkim wejsciem.
oddam za czekoladę ;)
00
~; DDDDDDDDDDDDDD
46.112.44.*
(15 lat temu) 4 kwietnia 2011 o 18:07
Hahahahaahah żal ;D
żal mi was komentujacy ;D
jak cos nie pasuje komuś to zazwyczaj nie pisze tego na komentach tylko osobiscie kontaktuje sie z ta osoba ;]
inteligencja tego wymaga ;] ale skoro myslicie ze jestescie fajni i wgl to spoko ;D piszcie dalej ; ***
;D hahahahahahahahahahahaahhaahah omg.