~elemenTH
85.237.179.*
(9 lat temu) 23 lutego 2017 o 10:11
Gdzie Wy mieszkacie ludzie? Jeden ma ciągłe braki prądu, Ty znowu nie masz wody. W której części Banina mieszkasz? Na familijnym jest prąd, jest woda, nie ma przerw w dostawie tych mediów.
6
0