Widok

Wojciech - opinia

Niestety podjąłem się leczenia ortodontycznego u Pani Moniki. Zepsuty zgryz, ból, stres i kosztowne leczenie naprawcze w innym gabinecie. Każdemu przyszłemu pacjentowi radzę sprawdzić na stronie naczelnej izby lekarskiej Panią Monikę, która jak się okazało nie jest specjalistą ortodontą tylko sprytnie kieruje swoim marketingiem stwarzając takie pozory https://rejestr.nil.org.pl/ Proszę uważnie wybierać nie sugerując się tylko opiniami które, z perspektywy czasu wydają mi się napisane przez samego lekarza.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowny Panie Wojciechu,
niestety ciężko mi się odnieść, ponieważ podjął Pan decyzję o zmianie lekarza prowadzącego przed zakończeniem leczenia.
Chcę także poinformować, iż posiadam tytuł Master of Science in Orthodontics, który honorowany jest we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz w Stanach Zjednoczonych.
Posiadany dyplom świadczy o ukończeniu międzynarodowej specjalizacji w dziedzinie ortodoncji.
Posiadam 15 lat doświadczenia w stomatologii i ortodoncji, swoją wiedzę ciągle poszerzam uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach w Polsce i na świecie.
Z poważaniem
Monika Chaba
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pani Doktor a w jakim kraju kończyła Pani spacjalizacje z ortodoncji i ile lat temu? Dziękuje bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry