Widok

Wózek widłowy

Przymierzamy się do powiększenia magazynu a w konsekwencji zakupu wózka widłowego - elektrycznego. Z wysięgnikiem 4m oraz udźwigiem do 2 ton. Czy znajdzie się tutaj jakiś serwisant który podpowie na co zwracać uwagę przy jego zakupie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie kupuj używki,nie warto oszczedzac...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aby doradzić trzeba więcej informacji. Wózek z operatorem podlega pod pełny UDT I koszt około 200 zł/rok wózek z masztem prowadzony przez operatora niepełny UDT co dwa lata. Wózek może być wyposażony w zależności od potrzeb np maszt niho d*plex, triplex karetkę z wolnym skokiem rozsuwanymi widłami itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Konkretny komentarz, ja ze swojej strony dodałbym, żebyś się zastanowił nad maksymalnym udźwigiem takiego wózka, wysokością, na jaką jest on zdolny pakować i tym, jak dostępne są części oraz serwis (autoryzowani serwisanci). Ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się między Toyotą a Linde. Sam kupowałem w Centrum Wózków Widłowych Blum - oni CI tam udzielą niezbędnych informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To znaczy tak, z wysięgnikiem widziałem na Gizo o ile dobrze spojrzałem to wysokość robocza maksymalna to 5,56 m a waga to 5 ton i jest to elektryczny wózek widłowy. Najlepiej wejść na stronę i zobaczyć co i jak wygląda https://gizo.pl Wiesz firma jest polska i w dodatku jest już 30 lat na rynku;) Są też wózki spalinowe, takie mamy np u siebie w firmie, w której pracuję. Szukamy właśnie jednego jeszcze dodatkowego wózka i tym razem chcielibyśmy elektryczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do wózków widłowych polecam też od razu różnego rodzaju osprzęt, na przykład coś takiego - https://mipromet.pl/pl/osprzet-do-wozkow-widlowych/342-uchwyt-do-beczek-twb.html, takie różne uchwyty itd naprawdę potrafią ułatwić pracę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

JAKIEJ MARKI AUTO POLECACIE KUPIĆ???? (146 odpowiedzi)

witam chcę kupić auto jakie jesteście w stanie polecić ? mam wymagania chcę aby auto miało...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry