Widok

WpiT - usługi żywieniowe i dietetyka

Chciałabym się wybrać na ten kierunek. Czy ktoś może mi coś o nim powiedziec? jakie sa przedmioty, jakieś trudności? I co sądzicie o uczelni?? z góry dziękuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez chętnie bym poszła:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie polecam, przynajmniej niestacjonarnych, z samej dietetyki przedmiotów jest bardzo mało, większość to zapchajdziury, w zasadzie prawie wszystkie wykłady prowadzone są w sposób nudny (nawet wykładowcy są znudzeni ich czytaniem- właściwie to powinno się nazywać czytanie slajdów a nie wykłady). 1,5 roku i nic nie umiem, strata czasu i pieniędzy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia. wiekszosc to zapchaj dziury( niestacjonarne) w dodatku to ty musisz byc dla wiekszosci wykladowcow, nie oni dla Ciebie. Plan ukladany beznadziejnie na tyle, ze konczac w sobote o 21 musisz umiec na dwa laboratoria na dzien natepny, ktore zaczynaja sie o godzinie 8...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Naprawde aż tak źle? Marzyłam o tym kierunku, a teraz jak przejrzałam plan to jestem troche w szoku..fizyka? po co na dietetyce? Cały czas jest tak tam źle? Jak bardzo sie tym interesuje to nie bede zadowolona? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry