Wróżbita Maciej

Wróżka

Gdańsk, Jeleniogórska 227

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Teresa - ocena Dzień dobry!Oceniam tu pana Macieja ponieważ kasy bardzo dobry.przuchylny w...
~Teresa
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 12 kwietnia 2024

Mirela - ocena Wróżbita Maciej przepowiedział mi do połowy lutego moje zwolnienie z pracy i...
~Mirela
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 11 kwietnia 2024

P. D. - ocena Powiedział mi to co było przede mną ukryte. Wskazał drogę. Nie ukrywał...
~P. D.
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 11 kwietnia 2024

MAJA - ocena Wrozbita Maciej wskazał mi w kartach i przepowiedział do połowy lutego...
~MAJA
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 11 kwietnia 2024

Liliana - ocena Dzień dobry wróżbita Maciej wywróżył mi wygraną apelację w sądzie i spełniło...
~Liliana
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 9 grudnia 2023

Dariusz - opinia wątek zamknięty Nie jestem osoba która często zostawia komentarze. Ale w przypadku Pana...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lipca 2022

Agutek75 - opinia wątek zamknięty Pana Macieja mogę polecić z czystym sumieniem kazdej osobie , ktora...
~Agutek75
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2022

Sandra - opinia wątek zamknięty Polecam ! Potrafi znaleźć wyjście z beznadzieję sytuacji. Nie zostawi z...
~Sandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2022

Leon - opinia wątek zamknięty Współpracuje z MaciejemP półtora miesiąca , miałem wzloty i upadki co do...
~Leon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2022

Karol - opinia wątek zamknięty Ponad 3 miesiące temu odwiedziłem Pana Macieja po raz trzeci i absolutnie się...
~Karol
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2022

Ola Gdansk - opinia wątek zamknięty Chcialabym polecic Pana Macieja wszystkim niedowiarkom bo Tez takim bylam....
~Ola Gdansk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2022

Tomek - opinia wątek zamknięty Cóż mogę dodać do tych komentarzy? Chyba to że nigdy nie poddaje się w...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 marca 2022

Iza - opinia wątek zamknięty U Pana Macieja robiłam rytuały na firmę. Efekty przerosły moje oczekiwania....
~Iza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 marca 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Pana Macieja, współpracuję z nim od dłuższego czasu i nigdy...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 marca 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Ja również miałam zaszczyt korzystać z usług tego wspaniałego człowieka i...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lutego 2022

Honorata - opinia wątek zamknięty Ja również polecam . Wszystko się sprawdza
~Honorata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 listopada 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Z wielkim sercem polecam Pana Macieja P niesamowity wróżbita . Sprawił że mam...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 listopada 2021

Laura - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam p.Macieja.Wrozby są trafne a działania...
~Laura
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry