Widok

Wróżka Justyna - proszę o opinie

Witam :)

Mam do was wielką prośbę, a zatem czy moglibyście mi powiedzieć czy była któraś z was u wróżki Justyny z Gdańska ul. Tysiąclecia.. powiedziała mi trochę złych rzeczy i chciałam zapytać czy jej wierzyć i czy którejś z was się przepowiednia sprawdziła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
trzeba być skończonym idiota aby wydawać pieniądze na te idiotyzmy, lecz się na nogi bo na głowę już ejst za późno
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wierz żadnym wróżkom-to manipulantki łase na kase.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie byłem,ale jak można wróżce nie wierzyć!??? Jak to mówią mądrzy ludzie,nie wierzyła baba w gusła,aż jej d*pa uschła.;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wierz w takie brednie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam byłam ostatnio ,naopowiadała takie rzeczy ,ze aż trudno uwierzyć Same tragedie ,katastrofy i niebezpieczeństwa nic pozytywnego Szok o córce mojej tez mega złe mówiła nastolatce ,o moim życiu ..przerażenie :(( nie chodźcie do wróżek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Inne

CDN Hosting (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z was korzystał z tego rodzaju hostingu? Jakie są główne korzyści płynące z użycia CDN...

jakie konto bankowe wybrać? (153 odpowiedzi)

witam jakie konta bankowe polecacie? gdzie koszty utrzymania nie są duże, bezpłatne przelewy...

Planuje zakup złota inwestycyjnego (3 odpowiedzi)

Planuje zakup złota inwestycyjnego, tylko nie mam żadnego sprawdzonego miejsca, gdzie ewentualnie...

do góry