Widok
coś z linkiem nie wyszło...
http://www.katolik.pl/index1.php?st=artykuly&id=819
http://www.katolik.pl/index1.php?st=artykuly&id=819
A czytaliście w przedostatniej "Angorze" że znaki zodiaku są pomylone, brakuje znaku "Wężownik", powszechnie stosowane czasookresy znaków dawno są już nieaktualne itd.
Niezły syf. Wychodzi na to, że astrologia jest daleko w tyle za osiągnięciami astronomii.
http://portalwiedzy.onet.pl/4868,25297,1625562,1,czasopisma.html
Ciekawe czy wróżki nadal opowiadają bzdury?
"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.
Niezły syf. Wychodzi na to, że astrologia jest daleko w tyle za osiągnięciami astronomii.
http://portalwiedzy.onet.pl/4868,25297,1625562,1,czasopisma.html
Ciekawe czy wróżki nadal opowiadają bzdury?
"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.
no wlasnie ukazuje sie tutaj twoj poziom ;) pewnie tez chadzasz do wrozek z taki tego wniosek ;) moze raczej do jakiegos lekarza od umyslu co ? :):):):):):):):):):):) albo sama ci przepowiem przyszlosc łaaaaaaaaaaaaaaaaaa czary maryyyyyyyyyyyyy widze jak twoj umysl sie coraz bardziej ogranicza ojj bedzie zle :D hahaha
i tu cie ułomku zaskoczę, bo nie chadzam ale nie twierdzę, że osoby które to robią są psychiczne. Od mojego poziomu i umysłu się odp...l, bo mnie nie znasz. Do lekarza to wybierz się ty, bo słabiutko z myśleniem u ciebie. Skąd się biorą tak ograniczone umysły? Ty pewnie z rodziny radia maryja co? To zapitalaj lepiej do kościoła pare zdrowasiek odmówic