Nie polecam tej Apteki przez to co mnie dziś spotkało. Starsza Pani w siwych włosach i okularach, nie sprzedała mi dwóch dodatkowych opakowań leku, na które dostałem odpis, bo podczas poprzedniej wizyty mieli tylko 4 zamiast 6. Szkoda, że nie zostałem poinformowany, że mam tylko miesiąc na wykup. Co prawda, recepty są od zawsze ważne tylko miesiąc i na tej recepcie było napisane do którego mam ją wykupić, ale wybaczcie, nie czytam każdej linijki na recepcie i do tej pory jakoś widać mi umknęła ważność recept, bo widać przypadkiem mieściłem się w terminie, wiec wystarczyło trochę dobrej woli ze strony Pani aptekarki by jednak sprzedać mi ten lek, zwłaszcza, że mamy trudne czasy. Swoją drogą, im dłużej żyję w Polsce tym więcej absurdów dnia codziennego poznaje. Kto to wymyślił, że recepta ważna jest tylko miesiąc? Czemu to ma służyć? A na antybiotyki 7 dni? Dodam na koniec, że chciałem kupić coś jeszcze ale zły wyszedłem i pojechałem do innej Apteki. Co ciekawe tam Pani sprzedała mi ten lek bez recepty w ogóle, więc można być pomocnym, a nie mieć innych w d***?