Widok

Wrzeszcz / Gdańsk - gdzie w naszej dzielnicy / mieście można zjeść bezglutenowo?

W przyszłym miesiącu przyjeżdża do mnie siostra, która choruje na celiakię. Nie może jeść produktów zawierających gluten.

Chciałbym wyjść z nią na miasto, zjeść coś w restauracji.

Czy macie jakieś sprawdzone miejsca, w których można liczyć na dania, w których nie ma glutenu?

W grę wchodzi głównie Wrzeszcz i Stare Miasto, a jeśli są jakieś namiary na Sopot to i z Sopotu chętnie skorzystam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Typowo bezglutenowych miejsc za bardzo nie ma, ale duzo restauracje wie co to gluten i orientuja sie jakie dania sa bezglutenowe. Wystarczy spytac obsługę. Na pewno zje cos w Pyra Bar, a jesli lubi owoce morza(nie wiem jak reszta) to na pewno w Patio i tej obok, winne grono. W Azzurro tez zrobia bez glutenu. Dziewczyna tez jest chora, jak idziemy gdzies to zawsze pytamy i zazwyczaj nie ma problemu, ale trzeba uwazac ( kiedys dostalismy rybe w panierce) Wiadomo ze pizzy i makaronu nie zje, ale ogolnie nie jest zle. A na dobre lody to na wajdeloty do Kwasniak, maja wafelek bezglutenowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję. Pyrę Bar znam, fajne miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdaje się, że BIO-wayu są bezglutenowe, zdrowe potrawy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj w zagłębiu wegan na Wajdeloty we Wrzeszczu. Tam jest sporo knajp dla wegan, moze znajdą się też potrawy bezglutenowe :) Albo na garnizonie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Hallera 140 (3 odpowiedzi)

Hallera 140 powstanie w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie z jedynym gdańskim molo oraz od...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...

do góry