Jako Rodzice ‚zaliczylismy’ trzy przedszkola z naszym synem. Również to niby renomowane z wykładowym językiem z Wielkiej Brytanii. Po tych doświadczeniach mogę napisać, ze po 6 miesiącach Naszej bytności tylko international School of Gdańsk spełnia wymagania językowe i pedagogiczne.
Może i wymieniali wcześniej kadrę, ale jako osoba zarządzająca od wielu lat wiem, ze czasem tak trzeba, aby osiągnąć porządany cel dla danej organizacji. Ta placówka to osiągnęła.
Od Pani, która sprząta i zna dzieci po imieniu i z naturalnym uśmiechem wita nas w szkole, poprzez osoby bezpośrednio zajmujące się naszym synem, a kończąc na Dyrekcji. Nikt nie jest tutaj z przypadku. Nasze dziecko nie jest anonimowe.Wspaniale wybrani pracownicy i widać, ze dla nich najważniejsze jest jedno: rozwój i dobro naszego dziecka.
Pęknie dziekuje za cierpliwość i poświęcony czas nam oraz naszemu synkowi, który w końcu jedzie rano i wraca uśmiechnięty ze swojej kochanej szkoły!!! I sam chętnie zaczyna mówić w języku angielskim, a wcześniej nie chciał do mnie nawet odpowiadać...To dopiero początki, ale jestem już dużo spokojniejsza, bo ta szkoła to dobry wybór.