Widok

Wspaniała szkoła jazdy, tworzona przez profesjonalistów.

OSK Herkules to po części nowa szkoła jazdy, która będzie poruszać się po gdańskich drogach. Dlaczego po części? Już tłumaczę. Została ona założona przez Tomasza Suchtę, wieloletniego instruktora z doświadczeniem, którego z pewnością kojarzy wiele osób, między innymi z tego, że świetnie przygotował wielu kierowców do jazdy samochodem i do bezproblemowego zdania egzaminu państwowego w PORD. Sam jestem byłym kursantem i z ogromnym zadowoleniem mogę potwierdzić, że Tomek to profesjonalista w każdym detalu, a nauka to jego pasja. Z pewnością otwierana przez niego szkoła jazdy będzie ogromną konkurencją dla istniejących już w Gdańsku szkół.

Mieści się ona w biurowcu, tuż za Madisonem w Gdańsku. Sala wykładowa jest świetnie wyposażona (co można zobaczyć na zdjęciach), ponieważ została świeżo doposażona. Samochody w których OSK Herkules prowadzi swoje kursy to Kia Rio, czyli identyczne pojazdy jak w Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Podsumowując. Zapewniam, że kierując się na kurs do Herkulesa będziecie w 100% zadowoleni. Nie wyobrażam sobie obecnie wyboru innej szkoły niż ta, ze względu na bogatą ofertę, nowy sprzęt, nowe auta i świetną kadrę. Polecam serdecznie!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za tak obszerną opinię. Szerokości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry