Widok

Wspaniałe miejsce

2 tygodnie temu wybraliśmy się z narzeczonym i znajomymi na obiad do restauracji Santorini, do której odwiedzin zachęcali nas od dłuższego czasu moi rodzice. Po wejściu przez bramę do malowniczego i otoczonego zielenią ogródka czuje się atmosferę Grecji... z dala od miejskiego zgiełku i ludzi zaglądających do talerzy. Byla nas szóstka, każdy zamówił co innego. Ja zamówiłam jagniecine pieczoną z fetą i byl to strzał w dziesiątkę. Byla bardzo delikatna i krucha a połączenie smaków mięsa z baklazanem, pomodorami i fetą - po prostu niebo w gębie! Znajomi byli równie zadowoleni:) czas oczekiwania w sam raz, napoje podane szybko przez przemiła i po prostu stworzoną do pracy w tym miejscu obsługę, która pomimo sporego ruchu znajdowała czas na rozmowę i błyskotliwe żarty:) atmosfera w tym miejscu jest naprawdę magiczna, polecam i będę od tamtego momentu polecać Santorini każdemu - czy to na wypad ze znajomymi, czy rodzinny obiad, kolacje dla dwojga - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Moja ocena
obsługa: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te opwowiesci to właścicel sobie tu snuje chyba, bo kelnerki bez jakiejkowiek motywacji do pracy, za kare tam stoją..tragerdia grecka jakas...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry