W czerwcu trafiła do naszego domu kolejna suczka rasy beagle o imieniu Gapa.Miała dwa miesiące i od pierwszych dni jej pobytu szukaliśmy miejsca w którym Gapcia mogłaby zostawać.Któregoś dnia zawitaliśmy razem z Gapą do Przystani u Liliany i tak się wszystko co dobre zaczęło dla nas i dla niej.Gapcia jeżdzi od czterech miesięcy co tydzień na szkolenia,zostaje w dziennym przedszkolu i hotelu.Jesteśmy tym miejscem i właścicielami zachwyceni a moja suczka nie chce wracać do domu.Widzę jak wiele skorzystała ze szkoleń,które prowadzi p.Liliana.Wspaniała osoba,ostoja spokoju,bardzo wrażliwa i wie jak postępować z psami.Ma dużą na ten temat wiedzę,wystarczy poznać jej suczki i przekonać sie co p.Liliana potrafi.Razem z mężem p.Jarkiem poświęcają wiele czasu i serca aby zwierzęta u nich były szczęśliwe.Miejsce jest piękne,wszystko przygotowane perfekcyjnie.Świetne szkolenia i super działające dzienne przedszkole.Polecam wszystkim i muszę przyznać,że ja nauczyłam się wiele od p.Liliany od której dostaję wiele wskazówek jak z Gapcią postępować.Zachęcam wszystkich,aby odwiedzili to miejsce i sami przekonali się o tym co piszę.Pozdrawiam wszystkich w Przystani u Liliany.Iwona,Leszek i Gapa