Widok

Wspólne bieganie - Gdynia Redłowo / Bulwar i okolice

Sport Temat dostępny też na forum:
Witajcie,
Poszukuję osób, które chciałyby przyłączyć się do wspólnego biegania w okolicach Gdyni Redłowa oraz Bulwaru. Nie jestem "harpaganem", biegam spokojnym tempem, na różnych dystansach, traktuję to jako sposób na odpoczynek i wyrobienie kondycji. Staram się "wybiegać" trzy razy w tygodniu, w porach wieczornych.
Pozdrawiam,
M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Ja bardzo chętnie się przyłączę...czekam tylko, aż zrobi się ciut cieplej. Zazwyczaj początek marca....
Pozdrawiam
Paula
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez bym rozpoczął bieganie, szukam kogos kto udzieli mi dobrych rad jak biegać i ewentualnie udzieli pierwszej pomocy gdy padne na zawał:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez chetnie :) gdzie sie zglosic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisz na gg bo tez zaczynam biegac :) 45497498
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak wam idzie? :)
ja od niedawna tez truchtam tu i tam... polecam aplikacje endomondo na komorki. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,
jako założyciel tematu, raportuję: po sześciu tygodniach przerwy od biegania, spowodowanej wyjazdem, wczoraj wróciłem na trasę:) Szału z formą nie było, ale myślałem, że będzie dużo gorzej - tak czy inaczej wyraźny regres nastąpił. Następne bieganie w czwartek, ok 19 na bulwarze/skwerku ~ 5 km. Ktoś chętny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, watek nadal aktualny? chetnie sie podlacze choc z moja kondycja jest slabiutko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja biegam jutro ok 10:00 na bulwarze - zaczynam przy dzikiej plaży --> oceanarium i z powrotem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawa z bieganiem jeszcze aktualna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie - juz pobieglismy i jeszcze nawet nie wrocilismy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam na biegamyrazem.pl wszyscy sie zbieraja jest duzo osob z redlowa i okolic :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry