Widok

Wszystko w rodzinie

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Wszystko w rodzinie.
WSZYSTKO W RODZINIE Doktor Mortimore w skupieniu przygotowuje się do wygłoszenia wykładu podczas zjazdu światowej sławy neurologów, gdy nagle dowiaduje się, że ma syna z dawnego romansu. W tym samym czasie w szpitalu powstaje świąteczne przedstawienie. Coraz to nowi goście pojawiają się w gabinecie doktora stawiając go w niewygodnej sytuacji. Absurdalne zwroty akcji, zawrotne tempo i zabawne ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacyjne przedstawienie

Bardzo polecam, warto zobaczyc. Gra aktorow przednia, Sasza Reznikow rewelacja
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

ja się nudziłam. Dla mnie za bardzo chaotyczne i banalne. A żarty takie już powtarzane.Ale każdy inaczej odbiera, pan siedzący za mną bardzo dobrze się bawił.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Świetne przedstawienie

Byłam wczoraj. Takiej dawki dobrego humoru, rewelacyjnej gry aktorskiej dawno nie widziałam. Polecam wszystkim
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Gra aktorska w porządku ale scenariusz słabo przygotowany. Bardzo monotonne i przewidywalne, postaci oklepane i stereotypowe, zwłaszcza role kobiece.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się.

Właśnie wróciliśmy i czujemy niedosyt. Aktorzy spoko grali. Było parę zabawnych momentów ale szału nie było. Po "szalonych nożyczkach" spodziewałam się czegoś więcej. Ludzie na widowni raczej się uśmiechali niż śmiali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chłop przebrany za babę

Jeśli takie poczucie cię to bawi - pozycja obowiązkowa. Jeśli nie, lepiej pozostać w domu. Przykrym doświadczeniem jest wyjść z Teatru Muzycznego w Gdyni z tak silnym poczuciem zażenowania. Szoda też aktorów którzy dobrą grą nie byli w stanie obronić takiego scenariusza
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Żenujące

Dowcipy na poziomie słabego sitcomu. Gra aktorska na poziomie kółka teatralnego. Scenariusz żenujący w średnim przekładzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miłośniczka

Przykro było wychodzić z tego teatru w trakcie antraktu z poczuciem wielkiego rozczarowania. Dla
mnie wręcz prymitywne żarty nie przystoją tak dostojnej instytucji kulturalnej. Jestem na NIE
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry