Widok
Wszystko zgodnie z planem :)
Decyzję o zrobieniu kursu kat. A podjęłam jakieś 2 lata temu. Ciągle jednak coś stawało mi na drodze, aż w końcu udało się... zapisałam się. Od tego momentu wszystko szło już zgodnie z planem. Kurs przebiegał sprawnie i profesjonalnie, a do tego z lekką nutką humoru i zabawy.
W przeciwieństwie do wielu kursantów nie miałam wcześniej do czynienia z jakimkolwiek jednośladem, ale to nie stanowiło żadnego problemu. Mimo, iż moje początki bywały różne to zostałam kompleksowo przeszkolona zaczynając od obsługi motocykla po jazdę na trasie kończąc.
Pisząc "zgodnie z planem" miałam również na myśli efekt ciężkiej pracy instruktora Grzegorza, dzięki któremu dzisiaj zdałam egzamin za pierwszym podejściem :) Dziękuję i polecam każdemu!
W przeciwieństwie do wielu kursantów nie miałam wcześniej do czynienia z jakimkolwiek jednośladem, ale to nie stanowiło żadnego problemu. Mimo, iż moje początki bywały różne to zostałam kompleksowo przeszkolona zaczynając od obsługi motocykla po jazdę na trasie kończąc.
Pisząc "zgodnie z planem" miałam również na myśli efekt ciężkiej pracy instruktora Grzegorza, dzięki któremu dzisiaj zdałam egzamin za pierwszym podejściem :) Dziękuję i polecam każdemu!
Moja ocena
Ampol LzD
kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 6
poziom nauczania: 6
wyposażenie: 6
czas trwania kursu: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6