Widok

Wybory do rady powiatu

Witam, co myślicie o kandydatach do rady powiatu? No kogo warto zagłosować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z pewnoscia na Małgorzata Mierzejewska pierwszy start w wyborach ale swoimi działaniami od ladnych paru lat przyczynia sie do popularyzacji sportu wśród dzieci i młodzieży w Bojanie.Prowadzi prężnie działający klub piłkarski w którym stosunkowo bardzo duża liczba dzieci jak na te czasy bierze czynny udział z bojana i sąsiednich miejscowosci. Pomysł, ciężka praca, zaangażowanie pokazuja jak od tych paru lat propagowanie sportu na terenie bojana wzrosła. Trzeba się tylko cieszyć bo dzieci to przyszłość to oni będą pracować na nasze emerytury ;)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

Aaa dobrze wiedzieć, a z poza Bojana i Koleczkowa znacie kandydatów?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aaa jest interes dla mieszkańców Bojana i Koleczkowa, aby wspierać innych, kiedy mają swoich kandydatów. Zastanów się, nim odpowiesz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taa jesteś pewny? To wytłumacz mi jaki jest interes dla mieszkańców Bojana i Koleczkowa aby nie wspierać aktualnego wójta? Odnosząc się do innych postów na forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cena za miesiąc piłki w Bojanie powala 150, złoty interes a nie popularyzacja sportu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jakoś kandydaci do rady powiatu do mnie w ogóle nie dotarli. Co to za człowiek ten Siewiert? Widzę że mieszka w Bojanie ale nie znam go. Kojarzy mi się tylko z pawilonem handlowym tam gdzie jest przedszkole.
Czy te inne dziwnie nazywające się komitety nie są przypadkiem zakamuflowaną pisowską szarańczą? Tak samo ci na radnych gminnych? Np. Kto wie co reprezentuje Pan Potrykus? Widzę to samo nazwisko wśród kandydatów z KO do rady powiatu, jak również w Koleczkowie do rady gminy wśród oficjalnej szarańczy. Czy to rodzina czy zbieżność nazwisk. Jeżeli rodzina to ma coś duży rozstrzał zainteresowań politycznych. Zagłosowałbym na pana Mateusza - niech ktoś młody też wejdzie do rady z Bojana ale jeżeli to ktoś o pisowskim charakterze to już wolę Panią Olę :-) Może ktoś zdąży przed ciszą odpowiedzieć jeżeli wie coś więcej o tych kandydatach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

To tylko zbieżność nazwisk MaxiKaz. Pan Mateusz nie jest spokrewniony z kandydatką z Koleczkowa. Pan Mateusz startuje z innego komitetu i tamta Pani też. Nie wiem czy należy ona do oficjalnej szarańczy,ponieważ znajomi z Koleczkowa mówili,że jest ona bezpartyjna i dobrze się reprezentuje tak jak Pan Mateusz,który ma szansę wnieść powiew świeżości w szeregach rady. Głosujmy na nowych ludzi,ponieważ jak widać "stara gwardia" za siedziała się na stołkach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pan Mateusz jest młodym, chętnym do pracy człowiekiem. Nie należy do żadnej partii. Wystawia go Komitet Wspólna Gmina Szemud
Uważam, że przyda się ktoś ze świeżym spojrzeniem. Na Kaszubach Potrykusów dużo i niekoniecznie spokrewnieni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeden minus - młody więc powinien się reklamować w sieci. Wpisuję w Google Mateusz Potrykus program i nic nie znajduję. O tym Andrzeju Siewiercie też nic nie mogę znaleźć. Może jeszcze ktoś zdąży coś o nim napisać - nie chciałbym głosować w ciemno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sensowna opcja dla nas w Bojanie to Pani Gosia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

MaxiKaz od kiedy do rady gminy na wsi głosuje sie biorą w pierwszej kolejności ugrupowanie polityczny? To chyba przede wszystkim głos powinien byc oddany na osobe a nie partie, bo to własnie owy kandydat bedzie reprezentował mieszkanców w gminie i zabiegał o polepszenie, inwestycje i poszanowanie dla mieszkańców. Zmiany są dobre !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Małgorzata gwarantuje wsparcie pewniej Pani starosty. Jest wystawiona z jej listy. Glosujcie na skutecznego kandydata !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Małgorzata Mierzejewska skutecznym radnym powiatowym!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Małgorzata Mierzejewska - popieram!
Bojano musi mieć w powiecie radną
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja też będę na nią głosować!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

My głosujemy na Ryszarda Kalkowskiego, naszych radnych i na Małgosię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

A ja na Małgosie nie będę głosował. :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proszę skończyć z agitką. Obowiązuje cisza wyborcza!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bo co tylko PiS
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Bojano

Do licznych włascicieli psów (17 odpowiedzi)

Wiem, że zapewne mój post odbije się pustym echem, ale uważam, że przelała się już czara goryczy...

Pytanie - dotacja do pompy ciepła (35 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje czy na montaż pompy ciepła jest w naszej kochanej gminie lub szerzej -...

Psie przedszkole (7 odpowiedzi)

Polecacie jakieś zajęć dla szczeniaczka, chodzi coś w rodzaju psiego przedszkola. Czy jest coś w...

do góry