Widok

Wybory samorządowe 2018

http://kartuzy.info/wybory-samorzadowe-2018,36128,Kandydaci-do-Rady-Miejskiej-w-Zukowie.html
Kandydaci z Banina:

Sołectwo Banino (miejscowości: Banino, Borowiec) Sołectwo Czaple, Sołectwo Nowy Świat, Sołectwo Rębiechowo (miejscowości: Barniewice, Rębiechowo)

Albin Bychowski - Banino (68 lat) - KWW Kaszubskie Zrzeszenie Wyborcze
Paweł Koreń - Banino (53 lata) - KWW Kaszubskie Zrzeszenie Wyborcze
Bogumiła Ropel - Rębiechowo (39 lat) - KWW Kaszubskie Zrzeszenie Wyborcze
Ryszard Ustowski - Banino (57 lat) - KWW Kaszubskie Zrzeszenie Wyborcze
Elżbieta Pryczkowska - Banino (57 lat) - KWW Kaszubskie Zrzeszenie Wyborcze
Urszula Teska - Banino (42 lata) - KWW Kaszubskie Zrzeszenie Wyborcze
Jarosław Cejrowski - Czaple (44 lata) - KWW Kaszubskie Zrzeszenie Wyborcze

Mariola Zmudzińska - Rębiechowo (44 lat) - KWW Nasza Gmina Żukowo
Adrian Chyliński - Banino (29 lat) - KWW Nasza Gmina Żukowo
Danuta Makarewicz - Banino (49 lat) - KWW Nasza Gmina Żukowo
Jacek Petkiewicz - Nowy Świat (59 lat) - KWW Nasza Gmina Żukowo
Marek Trepczyk - Żukowo (56 lat) - KWW Nasza Gmina Żukowo

Krystian Gachewicz - Banino (27 lat) - KWW Otwarte Kaszuby
Maciej Pająk - Banino (33 lata) - KWW Otwarte Kaszuby
Alicja Zdanowicz - Banino (33 lata) - KWW Otwarte Kaszuby
Justyna Głaz-Wiktorowicz - Banino (30 lat) - KWW Otwarte Kaszuby
Tomasz Niklas - Banino (37 lat) - KWW Otwarte Kaszuby

A teraz proszę o info kto jest z Południowego Banina, bo tylka na takich kandydatów będę głosować. Północy Banina już dziękuję za asfalty i kostki brukowe na ich terenie, poproszę chodniki, oświetlenie i asfalt na Pszennej, Rolniczej i Księżycowej.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 11

Tomasz Niklas - Banino (37 lat) - KWW Otwarte Kaszuby > Południowe Banino a dokładnie osiedle familijne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podaj przykład
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A niby jak usuwają wpisy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napiszę jeszcze raz, bo. otwarte niby Kaszuby. usuwa wpisy. Promują się na starej krwi ludziom mówią, że świeża krew. To nie do końca prawda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Otwarte Kaszuby głoszą głupoty, że nowi, że świeża krew i inne bzdury, a promują ich starszaki, które już były.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Głosować na Otwarte Kaszuby będą tylko osoby z Banina, bo tylko z Banina kandydaci są na tej liście. No ja jednak wolę aby i pobliskie tereny też coś zyskały, więc oddam głos na kogoś z KWW Nasza Gmina Żukowo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja na pewno zagłosuję na inną kandydaturę z Rębiechowa. Obecna radna Pani Ropel, wcale nie interesowała się naszymi problemami i głosowała tak jak inni radni z jej stronnictwa, co oznaczało przeciw mieszkańcom Rębiechowa.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

100% racyji
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do listy na kogo nie głosować dodam państwa Pryczkowskich. Pani Elżbieta startuje do gminy, a pan Pryczkowski chyba do Powiatu (pojawiły się jego plakaty). Obydwoje "miejscowi", o których przez ostatnie 15 lat słyszę tylko czytając listy wyborcze.
No jeszcze jeden "superkandydat" Dorniak - tak nachalnego człowieka za świecą szukać. Jego aktywność ogranicza się do spamowania wszystkich możliwych forów i regularnego śmiecenia okolicy swoimi plakatami.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jutro ponoć ma być zebranie w remizie więc może nasi radni będą mieli okazję skonfrontować się z kandydującymi na te stanowiska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale ja nie jestem moherkiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Listy Pis nie ma i raczej nie będzie mocherki
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 10

No właśnie,
gdyby była lista PIS to chętnie bym zagłosował na nich - a tak nie mam pewności, na kogo głosować.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 14

czesc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie to w opisach reprezentuje pani trzezwe spojrzenie na rzeczywistość . Pozdrawiam.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Swego czasu też tak myślałem ,(prześwietlić) ale po wyborach okazywało się to co zwykle czyli d....pa blada.A ci ludzie dalej bezwstydnie kandydują w następnych latach .partia z nami :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

haha mam tak samo. Pójdę na wybory - oczywiście - ale mam podobne odczucia(mieszkam o 3 lata dłużej niż Pani).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gerard
2018-09-21 08:29:53
Panie Jsrosławie... Od dwóch lat dopiero Pan mieszka w Gminie żukowo, a niby wiedzę ma Pan jakby mieszkał Pan tu od urodzenia. Ten ton wypowiedzi, karcenia, pouczenia innych...
??? że niby gdzie ? chętnie się dowiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie pisz głupot. Też są wspierani przez starych wyżeraczy nawet z Kartuz, którzy się kamuflują między nowymi nazwiskami, a te nowe nazwiska dzięki starym próbują się wybić :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wcale nie najlepiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry