Widok

Wybory samorządowe 2018

Już wkrótce wybory do samorządu. Interesuje mnie Okręg nr 1 - Banino itd., a konkretnie czy ktoś wie jak wyłowić tych kandydatów, którzy są z PIS ? Jak patrzę na komitety wyborcze, to te nazwy nic mi nie mówią. Niby komitety lokalne, a przynajmniej patrząc na nazwy ale obawiam się cwaniactwa PIS i dlatego powtórzę pytanie - jak odłowić w Okręgu nr 1 pisiatych ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11

Proszę szanownych forumowiczów aby nie brać tego personalnie do siebie.
Miałem na myśli tych złych, a nie takich porządnych chłopaków jak nasi z Banina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

No dobrze,
Ale za co tak bardzo nie lubicie tych „pisiorów”?
Opowiedzcie proszę swoje historie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

podległość innemu panstwu-watykanowi
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

za kult jednostki.człowiekowi doroslemu nie przystoi
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

W czym się to przejawia - bo tego nie dostrzegam?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ok
O kim mówisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

pisowiec odważny jest tylko w grupie,a innych jak on ,ma w d...e
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

i.... co dalej...kontynuuj proszę
Tylko tym Pisiory zraziły Do siebie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Hehe, nie no faktycznie lepsza podległość niemcom
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

co się czepiasz niemców,dzięki nim mamy UE,a setki tysięcy robotę,a gospodarka zbyt.a ty twój rzęch za 5 koła.byłeś tam,wiesz coś o nich.sympatyczni ludzie,lubiący Polaków,wcale nie tacy poprawnie politycznie,widza błędy merkelowej.bardzo są za polską.jestem tam od 10 lat po kilka razy w roku i dobrze ich znam,więc zamknij się i uspokuj.podlegli to jesteśmy kosciolowi
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 10

głupotą, arogancją, chamstwem, kolesiostwo, wypłacaniem sobie wielkich nagród, wizażystka za 60tys., rozwalenie stosunków międzynarodowych, rozłożenie sądownictwa - czego pisowskie buraki się nie tkną to spier....ą
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

wpisać że ktoś tu nie zna się na ekonomii nie mówiąc już o historii czy politologii. Zastanawiam się jakim samochodem jeździsz? polskim? a może rosyjskim? ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po lekturze kolejnych postów upewniam się, że idea inicjującego posta jest słuszna.

Pisiatych aż trzęsie, bo się boją, że im ktoś odbierze te 500 srebrników, na które nie muszą teraz pracować.

Inicjujący post - tutaj drobne wyjaśnienie dla pisiatych. Nikt was nie obraża. Post inicjujący, to ten post pierwszy.

A zatem, kto zna przynależność partyjną kandydatów na radnych w Baninie niech ją poda. Będzie wszystkim łatwiej dobrze wybrać radnych.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Z tego co się orientuję to kandydaci są bezpartyjni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przynajmniej Ci z KWW Otwarte Kaszuby
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fachowcy jak nic. Startują, bo swoje osiedle chcą zabetonowac.Nic poza tym :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeżeli bezpartyjni, to będzie łatwiej wybrać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kaszubskie Zrzeszenie Wyborcze i pierwsza Pani z Nasza Gmina Zukowo wystarczy wpisać w google.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co za bełkot
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kolejny bełkot
Konkrety prosze
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry