Widok

Wybory samorządowe 2018

Już wkrótce wybory do samorządu. Interesuje mnie Okręg nr 1 - Banino itd., a konkretnie czy ktoś wie jak wyłowić tych kandydatów, którzy są z PIS ? Jak patrzę na komitety wyborcze, to te nazwy nic mi nie mówią. Niby komitety lokalne, a przynajmniej patrząc na nazwy ale obawiam się cwaniactwa PIS i dlatego powtórzę pytanie - jak odłowić w Okręgu nr 1 pisiatych ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11
każdy pisowiec to komunista i moskal,A więc tych którzy myślą stadnie,niesamodzielnie,sa za gospodarka sterowana,nie chcą wolności a dużo ortodoksyjnego kościoła,nie lubią a nawet boją się kobiet,mają strach w oczach i dużo nienawiści to właśnie pismoskale
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 12
Zaproszenie wyślij jk a na sto procent wylezą z nor pisowskie sługi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry