Widok

Wygląda ciekawie

Brzeźno Temat dostępny też na forum:
Prezentuje się ciepło to osiedle, ale jestem ciekawa z jaką ceną wyskoczą...ostatnio ponosi wyceniających.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za jakość trzeba jednak płacić. Widziałem u znajomych i obiektywnie przyznaję, że Inwest Komfort robi po prostu dobrze, czyli nieporównywalnie lepiej niż inni deweloperzy. Sam mam mieszkanie na Morenie i jak popatrzyłem na chłodno na mój blok po pierwszym entuzjazmie od zakupu to fuszerka jest niesamowita, a dużo rzeczy wychodzi cały czas po czasi ;( Teraz sprzedaje to mieszkanie i wolę wziąć kredyt na 5 lat więcej i kupić ciut mniejsze od Inwestkomfortu, ale cieszyć się swoim gniazdkiem zamiast się wk....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
No właśnie, ale myśle, ze tutaj nie wyskoczą wysoko, jednak Brzezno to nie jest super okolica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

w jaim świecie Ty żyjesz? to obecne brzeźno to jest sielanka, i nadmorski relaks nie wliczając sezonu zyje się mi tu najlepiej w prównaniu z innymi dzielnicami, a w kilku mieszkałem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To twoja opinia .Jesli chodzi o ceny za 1m.to jest po śródmieściu i Sobieszewie najdroższą dzielnicą w Gdańsku.Poniżej 15000 na rynku pierwotnym raczej nie kupisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry