Widok

Wygodne auto hatchback - polecicie jakieś?

Szukam auta najlepiej hatchback lub podobne dla 4 os rodziny, w tym 2 foteliki aby było pojemne na wyjazdy i wózek. 115 km, benzyna, do 25000 zl rok od 2007. Może coś polecicie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Octavia kombi, ewentualnie Corolla kombi albo Avensis, unikaj francuza i innych fordów
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie chciałabym combi może być hatchback lub van cena do 28000, fordzika miałam przez 6 lat i sprawował się dobrze :0
może ktoś coś poleci sprawdzonego (marka)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chrysler Cruiser
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a co sądzicie o kia soul???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Octavie podobno nie są za fajne..slyszałem, że rdzewieją szybko. Avensis kiedyś miałem ale na tyle krótko, że nie mogę okreslić czy byłem zadowolony. Może coś innego z TOyoty?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
..
Skoda Octavia II to samochód, który wyrobił sobie bardzo dobrą opinię, m.in. wysoką trwałością. Z silnikiem 1.6 102KM jest słaby, ale nie do zajechania. Świetna funkcjonalność, bardzo pewne prowadzenie, trwałe podwozie i prosty silnik, do tego brak jakichkolwiek problemów z korozją - recepta na sukces. Tyle że ciężko kupić dobry egzemplarz. Mojej Octavii idzie już 7. rok życia i samochód zasłużył sobie na dobrą opinię. Octavia hatchback ma najlepszy bagażnik wśród aut tej klasy nadwoziowej, jest niesamowicie pakowna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo pewne prowadzenie...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vectra C Combi, bardzo pakowne auto. Silnik 1.9
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Człowiek nie szuka kombi, tylko hatchbacka. Poza tym 1.9 to diesel, fiatowski, dobre silniki, ale zapytanie było o benzynę.
Vectra C z końca produkcji 2007-2008, benzyna 1.8 140 KM, to dobry wybór. Zdecydowanie bardziej przestronna od Octavii II, za to bagażnik nieco mniejszy, prowadzenie gorsze, ale auto ogólnie wygodniejsze od Skody. Z tym silnikiem praktycznie bezawaryjne, poza paroma detalami elektrycznymi. Vectra 1.9 CDTi to moje drugie auto, oprócz Octavii II, jest z 2006 roku i mogę powiedzieć, że wbrew obiegowym opiniom blacharkę ma solidną - korozji jeszcze nie uświadczyłem. Osprzęt silnika w dieslu za to sprawia problemy, ale w zamian mam doskonałe osiągi (po zmianie mapy - 400 Nm), a zawieszenie w Vectrze jest trwałe (pierwszy łącznik stabilizatora wymieniony po 180 kkm), poza sprężynami, w których lubią pękać końcówki zwojów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

zgadzam się Vectra C bardzo praktyczne auto
Oferujemy odkup i dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych http://www.doplaty-do-odszkodowania.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakieś argumenty za tym żeby unikać Forda?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

... jeden .... jest tyle lepszych aut od Fordów że nie ma sensu brać Forda

.....drugi.... land Rover, Jaguar, Volvo, (Mazda) - gdy tylko Ford brał w swoje łapy jakąś firmę to marka ta od razu podupadała, auta stawały się tak gó...ane że nikt nie chciał ich kupować ,a firmy stawały na skraju bankructwa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie masz pojęcia o niczym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszukaj sobie "amandziu", odpowiedni model z "Chevroleta" - "Aveo","Lacetti", a na pewno będziesz zadowolona. Niezawodny,tani w utrzymaniu, silniki sprawdzone ,dopracowane a co najważniejsze w używanych samochodach prosta i niezawodna elektronika ,zaś wszelkie złącza po 10 latach jak nowe,podobnie jest z oryginalnym akumulatorem.Zero problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Fajne są auta typu honda jazz czy nissan Note nieduże z zewnątrz a zaskakująco pojemne i funkcjonalne w srodku.Wózek typu 3w1 do bagażnika też się zmieści.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli hatch to Ford, Toyota, Nissan/Reanult. Te na bank bez wstydu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lol o Dacii zapomniałeś... :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

do góry