Widok

Wyjątkowa oferta

serdecznie polecam
Moja ocena
City House kategoria: Deweloperzy
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość: 5
 
terminowość: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Witam, czy ktoś może mi powiedziec jak sie mieszka na Olchowej? Warto zainteresować sie innymi inwestycjami od tego dewelopera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć mieszkam na Olechowej niecały rok. Zawsze marzyliśmy z mężem o domku w spokojnej dzielnicy i nareszcie się nam udało. Ja doczekałam się ogródka a mąż godzinami przesiaduje w garażu. Pozdrawiam Sara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wszystko brzmi fajnie. A jak wykończenie domu? Solidne wykonanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W mojej ocenie cały dom został bardzo dobrze wykonany. Nie natknęlismy się na żadne uszczerbki czy niedociągnięcia. Krótko mówiąc, nie żałujemy zakupu. Pozdrawiam Sara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

@sara.79, czy gdybyś dziś kupował dom, zdecydowała byś się na City house i tą lokalizację? Interesują mnie głównie korki w godzinach szczytu. Dodatkowo czy na dole nie widać wilgoci? Spotkałem się kiedyś z partaczami, którzy źle uszczelnili fundamenty i na dole domu czuć było wilgocią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie wybrałabym tę sama firmę. Nie ma żadnej wilgoci, wszystko wygląda ok. Zależy o jakich korkach mówimy. Powiedziałabym, ze w godzinach szczytu nie ma tragedii. Czasami w centrum jest znacznie gorzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

czy ktos moze mi powiedziec, jak wyglada infrastruktura i komunikacja? jezdza tam jakies autobusy w ogole?? czesciej niz raz na godzine?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry