Cieszę się, że istnieją jeszcze taka miejsca na ziemi jak przedszkole HULA HOP.
Obecnie chodzą do niego moje obie córki. Starszą córkę przeniosłam do Hula Hop z innego przedszkola, które nie spełniało naszych oczekiwań w wielu kwestiach. Przedszkole Hula hop jest miejscem wyjątkowym, kameralnym, w którym Panie są dla dzieci ciociami, prowadzone jest na styl waldorfski, gdzie przybliżany jest dzieciom świat zwierząt, roślin, szacunek do natury oraz siebie nawzajem. Już sam proces aklimatyzacji dziecka do przedszkola przebiega spokojnie, dostosowany jest do indywidualnych potrzeb dziecka. Dzieci stanowią jedną małą grupę, w której uczą się pomagać młodszym, ale też młodsze uczą się od starszych. Realizowany jest tu również program zerówki. Ważne jest to, że dzieci codziennie wychodzą na zewnątrz, najczęściej do lasu. Od wejścia czuć przyjazną, rodzinną atmosferę. Ciocie są pedagogami z powołania, prowadzą to miejsce od wielu lat, współpracują z rodzicami, umiejętnie rozwiązują problemy dzieci. Dla mnie jako rodzica najważniejsze jest to, że zostawiając dziecko rano, robię to z uśmiechem na twarzy mając ogromne poczucie bezpieczeństwa, a dzieci nie chcą z przedszkola wychodzić.