Jestem mamą dwójki dzieci w wieku 16 i 6 lat. Córka i syn mieli róznych lekarzy pediatrów reprezentujących państwową i prywatną służbę zdrowia. Nigdy jednak nie towarzyszyło mi poczucie bezpieczeństwa, że mam lekarza, który zawsze mi pomoże kiedy dzieci będą chore i nie zbagatelizuje objawów choroby. Nigdy, aż do czasu kiedy poznałam Panią Doktor Martę Toczyską. Mój synek zachorował w śwęta na szkarlatynę. Byłam bardzo zdenerwowana. Miał wysoką gorączkę i wysypkę. I wtedy przyjechała Pani Doktor. Bardzo dokładnie zbadała syna, przeprowadziła wywiad lekarski i rozwiała wszelkie moje wątpliwości. Dzięki Jej szybkiej i pewnej diagnozie miałam spokojne święta. Pani Doktor Toczyska to wyjątkowy Lekarz. Posiada bardzo dużą wiedzę medyczną, doświdczenie i intuicję lekarską. Poza merytorycznym przygotowaniem jest niezwykle skromnym, empatycznym i ciepłym CZŁOWIEKIEM. Nigdy nie bagatelizuje objawów choroby, nie lekceważy słów i opinii rodziców. Pani Doktor z wielką pasją i poświęceniem wykonuje swój zawód. Zawsze na pierwszym miejscu stawia zdrowie i dobro Pacjenta. Postawa Pani Doktor Toczyskiej nie tylko przywraca zaufanie do zawodu lekarza, ale przede wszystkim do CZŁOWIEKA.